Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, tak proč tam dáváš zelené chechtáky ??? Ty se dávají jako posměch.
  • Tak koupit trezor a nevědět co v něm je je trochu divné, ale jinak zlodějům přeji hezké svátky, pokud se jich dočkají... *1*
  • Právě že vím, že měď je cuprum (čti "kuprum"), chemická značka Cu a to že jsi to rozdělil na "kup rum" mi přišlo velice vtipné. Takže nevím kdo z nás dvou toho druhého nepochopil. Obávám se, že já to nejsem. *3*
  • Já přece vím, že chemický název mědi je dohromady, tedy "cuprum", Rozdělil jsem to schválně, aby to pochopil i takový prosťáček, jako ty... zbytečně, nepochopil.. co se dá dělat, tvoje jest království nebeské...
  • A ještě jim pověděla tu o smolíčkovi. Říká se jí ovčí babička a i jinak je to známá osoba.
  • Dobře jim tak! Veselé Vánoce! *2* *2* *2* *1* *1*
  • To je neuvěřitelné...
    Majitelka koupila trezor a vůbec nebyla zvědavá, co je v zamčené schránce, od které neměla klíč...
    Taky tam mohl být místo jedu třeba pytlík diamantů...
    Takhle málo zvědavou ženskou jsem ještě v životě neviděl a ani o takové neslyšel.

    Co si taky ti policajti při své práci nevyslechnou za pohádky.
  • cup rum *1* *1* *1*
  • Jooo, jo. Chudak majitelka trezoru. Jestli ti zlodeji pojdou na otravu, tak ma zalobu na krku za zabiti z nedbalosti, jelikoz trezor nezkontrolovala, co v nem tedy je a tudiz je vinna, jelikoz zlodejum se u nas ublizovat nesmi, jen at si kradou. Aaale jestli to byli barevni, tak to bude mit holka natvrdo i s rasovym motivem.
  • No to se také povedl už dříve několika hnědočechům parádní kousek zlodějny. Chtěli ukrást silový kabel, aby prodali měď ( a koupili si rum, když už ta měď je k tomu navádí svým chemickým názvem . "cup rum"..) Tak jej vykopali a jali se jej odsekávat, až na maličkost, že tam bylo aktívních 5 kilovolt... takže ani neposlali pozdrav domů, aby rodina neplakala, nezbyl už jim čas....Tak dopadnou nevzdělanci...
  • myslim ze tady v cr se klidne muzou jit prihlasit, k ukradenym penezum reknou, ze je ztratily a na majiteli trezoru jeste vysoudi tucne odskodne za ohrozeni na zivote *3* jsme prece v CR *10*
  • Co u nás už se děje přesahuje i tu nejodvážnější fantazii. Pro prachy i přes mrtvoly a tak si došli možná pro smrt. Ne v každém trezoru jsou peníze, jak vidno. Bravo, v našem Palermu možné úplně všechno. Ještě štěstí, že ti pitomci to nevysypali někam, kde jsme mohli mít problémy ve velkém, místo ethyl-methyl z loňska, jsme mohli řešit daleko horší problém.
  • No, pochybuju že by někde zjistily co v tý škatuli je, ale jinak souhlas, kdo chce kam, pomozme mu tam *1* Taky je možný že je cajti za pár týdnů najdou už pěkně voňavý. . .
    Hezké vánoce
  • No, tak ať si poslouží, zlodějů máme tady přebytek, takže neubude....Pitomci, když už kradu, tak alespoň bych si měl napřed zjistit, co. A tov tomto oboru nejsem ani amatér a dal bych si bacha...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit