Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale on má pravdu. Protože jinak by ovčan nemohl volit takového zmrda a jemu podobné...
  • Ano Kalousek a jemu podobní si žili a žijou jak prasata v žitě. Otázkou bude jak dlouho si tak budou žít. Je to v rukou lidu. *16*
    • Možná v rukou lidu, ale nejsou mezi nima disidenti, ty už mají svá místa jistá *7*
      • To myslíš na kandelábrech?
        • Protože si svá místa drží zuby nehty, myslím že s nima nic nenaděláme. Četl jsem tady někdy před 14 dny různé názory a návrhy, tak jsem si říkal, co se bude dít? Nedělo se vůbec nic.
        • Myslím jen ty rozkrádací koryta! Na kandelábry je nikdo nepověsí, jsme měký národ! Věřím že cikáni to dokáží, my ne.
    • Ale pak půjde to vypasené prase na jatka! A čím vypasenější, tím půjde dřív! *12*
  • Pan Kalousek je jednoz prasat, která se drží na vrcholu politiky. Jen doufám, že tyto reakce, které píší normální obyčejní lidé čte. Všichni si zaslouží vyhodit z okna, ne jen on. Snad v roce 2012 přijdou lidé na to, že stávky nejsou o tom, že se procházejí po cestě, ale že je to třeba udělat tak, jak je to v jiných zemích....pravu se rozčílit a ...pak i třeba něco rozbít
    • Vemu traktor
  • Pane Kalousku v otázkách benefitů (stravenek,režijních jízdenek ap.) s Vámi souhlasím. Co se skrývá za potřebou nakupovat velké množství zboží já nemám ani tušení.Průzkum jsem si nedělal a ani nemám věštecké schopnosti. Udělejte si průzkum třeba v okresních městech a uvidíte,že vše je možná jinak. Někdo nakupuje aby ušetřil za dojížedění za každodenními nákupy, jiný je z pohraničí,kde jsou ceny tak přemrštěné,že se jim vyplatí si zajistit odvoz (pokud nemají vlastní auto) a nakoupit ve velkém základní potraviny a k tomu něco navíc pro rychlou spotřebu. A pak dlouho,dlouho do města nejedou a v místním obchodě si koupí jen chleba nebo pár rohlíků,nebo to co nutně potřebují v malém množství k vaření ap. A že jsou popelnice pořád plné,či přeplněné , to jste také asi nedomyslel.Poplatky za odpad jsou tak vysoké a neodrážejí postoj občanů za jejich třídění,že raději si nedávají práci s tříděním a chozením (u nás třeba 300m je kontejner) a prostě netřídí. Nastavte parametry ne jako za komunistů ale tak aby lidé platili pouze za to co spotřebují a potřebují zlikvidovat. Někdo má 4 člennou rodinu a naplní pouze 1 popelnici, ale platí za každou osobu nehoráznou částku.A přitom ani neprodukují odpad z kotle na tuhá paliva,protože se chovají ekologicky a mají kondenzační kotle na plyn. A jsou domácnosti 2 členné a naplní i 4 popelnice včetně popelnic za odpad z kotle na tuhá paliva.A to platí pořád jen poplatek na osobu. Taky by se Vám nelíbilo doplácet na druhé,jen proto,že sežerou i mrtvému z nosu,spasou co kde uvidí-hlavně že je to ve slevě.A omezení radní a zastupitelé místo aby kontrolovali (a to se dá) kdo se chová ekologicky a kdo ne,pouze zvyšují poplatky. Jsou města (a to jsem si zjistil) která mají racionální přístup a i spravedlivý přístup. A nakonec pane Kalósku dávejte sankce výrobcům co balí zboží do nereciklovatelných obalů a nevratných lahví ap. Ti totiž mají svůj podíl na tom,že lidé mají také plné košíky. 2 kartony mléka (24 tetra pack obalů) pro rodinu s 3 malými dětmi na 3 týdny zaberou skoro půlku koše.A takových možností proč lidé mají plné nákupní koše může být více.Třeba i to,že z vaší politiky mají pouze jistoty stresu a ne jistoty práce,bydlení ap. a proto to někteří řeší jídlem - třeba i nekvalitním.Protože potravinová bezpečnost a kvalita dováženého zboží ze státu EU a Asie je na šetření NBÚ a ne pouze zkorumpované ČOI nebo i policie.Prohnilí proti prohnilým nikdy nepůjdou.Takže si vytáhněte hlavu z p...u a přemýšlejte. Ministr pro životní prostředí Vám rád poradí.Zatím má dobré návrhy-jen aby ho prohnilí nepřehlasovali.
  • Když musíme poslouchat, taková svinstva z úst čuňat jeho typu, tak si jenom říkám, co jste si zvolili to máte a pro příště až půjdete k volbám, tak si uvědomte, že když budete volit kapitalisty, tak vám nic, ale opravdu nic nedají. Myslí jako každý druhý, jenom na sebe, hlupáčkovéWX5
    • U voleb jsem byl, a volil! Ale zajímalo by mne kolik z vás co se zde zvěčňujete bylou voleb?
  • a to největší prase, které žere, chlastá a mlaská je on sám *12*
  • jen jsem chtěla reagovat na komentář paní lidy...chtěla bych být v její kůži...fakt.ráda bych viděla, jak ze životního minima 10.600 korun vyžije s 5 dětmi...musím doplácet nájem, jelikož celý mi ho soc odbor nezaplatí,musím platit školku na 3 děti, syn studuje na střední, další na zš,výdaje jsou pořád.léky si musím hradit taky a to pravidelně...když mi zbyde na celý měsíc 3000 na živobytí...jsem šťastná...jsem samoživitelka a nikde člověk zastání nenalezne.bohužel nejsem romka, abych jezdila v medvědu...ale o to nejde...u nás v regionu není práce normálně,natož na částečný úvazek,tak co dělat?nezávidím,že se máte dobře,jen neodsuzujte ostatní!!!!nejsou všichni stejní a věřte,že mít práci,dala bych za to 5 let života...
    • Znal jsem jednu paní, měla podobný problém děti malé na ZŠ a když s es nima naučila postarala o večeři auspala je, utíkala do jednoho podniku prodat své tělo, pracovala celou noc a ráno po 6 h dala sprchu mazala domů aby děti vypravila do školy! Bilo mi ji líto ale zároveŇ jsem ji obdivoval jak se dokázala situaci postavit čelem! Smekám před ní!!!
  • Ano co se týče poslanců, ministrů a vládních úředníků tak má naprostou pravdu. Žijí si jako prasata v žitě!!!
  • Pane Kalolusku mluvte za sebe. jAKO prasata v žitě si tam žijete vy a nemáte představu jak žijí lidé nemocní , INVALIDNÍ, BEZDOMOVCI A DŮCHODCI. To co jste přidali důchodcům jste si měli nechat na zákusek , jIM TO VŮBEC NEPOMŮŽE A VY BYSTE SI TA NENAŽRANÉ ÚSTA Mohli ještě více nacpat.
  • Pokud mluví Kalousek o současné vládní bandě,tak má stoprocentní pravdu.Pokud má,ale na mysli ty kteří dělají za almužny v zahraničních montovnách,tak lže jako když tiskne.Právě prolhané politiky,bude třeba ,po budoucí revoluci,posílat šupem ,na "přátelský pokec s katem".Tam by jim katovský mistr rozšafně roztrhával jejich prolhané huby od ucha až k uchu.To je ta správná humanita a demokracie,jakou potřebuje tato země nejvíc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit