Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... chápu, že zjištění chudáka, že na nikoho nemá, může blbečka dohnat i k sebevraždě :)))
  • ... jsem nadšen, jak je primitivní prasátko zahnáno do rohu a blije a blije, vše dle plánu :)))
  • ... howgh, to byla poslední slova vzdělaného bijce pro lůzu, tečou mi smíchy z póvlu slzy :)))
    • to bylo jen blití páchnoucího prasete zmoženého blitím na prázdným žlabem.
      • ... nechtěl jsi napsat "nad prázdným žlabem", blbý balíku, jsi v hajzlu, ale to jsi byl vždy :)))
  • ... rád bych viděl, v jakém prasečáku chrochtá debílek, který jej podsouvá inteligentům :)))
    • prase ty se opičíš. Přeci jedině ty jsi tady široko daleko obyvatel páchnoucího chlíva.Kde žije se zparchantělou matkou vepřový život.
  • ... o víc mi nešlo, užil jsem si nepředstavitelně hezky primitivní lidskou tupost dostatečně :)))
    • ale no tak prase. Copak ty čuník si něčeho užiješ? Maximálně suché slámy pod zadkem.
  • ... jsem spokojen, ujistil jsem se, že nejprimitivnější degen na netu nejprimitivějším zůstane :)))
    • tak to budeš prase výzkumník. Velký prasečí myslitel. jistě i s velkým rypákem.
  • ... jsem nadšen, jak primitivní musí být ubožák, který si svou demenci nahrazuje hlasy :)))
    • to je zas prasečí moudro. To by se dalo vtlačit v chlívku do výkalů. Co říkaš znalče?
      • Já být tebou, tak na něj kašlu. Moc chytrosti nepobral. To vidíš sám, ne. Používá tři čtyři slova, ta mezi sebou prohazuje, něco češtiny ze základky mu zůstalo. S tím si zcela podprůměrný občan vystačí na celý život, sedne ke kompu, napíše iks volovin, pak jde zase do rachoty, přijde domů, sedne k tiscali, zase prohodí tři čtyři slova a jede se dál. Dyť mu to nechej, chudákovi.. *12* *1*
  • ... primitiv nepochopil, že inteligenta vůbec nenadzvedne ani sídliště dementů jako on :)))
    • plnej barák dementů a ty jsi z toho v hajzlu, no jo, máš blbý geny
      • ... přání otcem výblitku blbečka, kterého geny z něj udělaly největší sračku na netu :)))
        • áááá zas tu máme akademické prasečí moudro. Ty máš jistě nějakou vysokou vepřovou ...
  • ... primitiv nepochopil, že inteligent odchází a hnůj zůstává :)))
    • plnej barák dementů to nasere viď?
  • ... kryse nikdy nedojde, že nasrala maximálně sebe svou bezmocí, holt tupci musí trpět :)))
    • proč zuříš, jsou to tvoje geny :)))))))
      • ... já a zuřit, ti jeblo úplně, sráči, že ty žádne geny nemáš, je vidět, seeru na čuráka doo :)))
        • ale kdeže. Ty jsi závislý vyvrhrel. Už ani Simonka ti nedovolí čichat. Proto o ní mlčíš!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit