Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... hlasuj, hlasuj, hlasuj, moulo, co hlas, to potvrzení tvé super postupující demence, čau :)))
    • ty máš čuníku doktorské vlohy. Ty by jsi měl být na prasečí fakultě děkanem.
  • ... na IQ 4 slušný výkon, žes poznal němčinu, blbe, ale jinak se už zde víc nudit nebudu :)))
    • tvý mentálně retardovaný vnouče má IQ4? Jako maminka, že?
  • ... mě kvůli impotenci utekla žena a teď mentálně retardovaný vnouče, hrůza :)))
  • ... nečtu nic od primitiva, ale mohl by se ukázat: mám správně následnou větu, pitomečku?
    ... Die regionalen Produkte werden auch heute als ein Bestandteil der Region verstanden, der auf ihrer Vergangenheit und der Beziehung der Menschen zum Gebiet und der Landschaft beruht.
    • prase vyučuje němčinu? Možná v prasečníku. Tady jsi vyvrhel. Všem pro srandu a pobavení. Tak zas něco napiš v prasečím jazyce.
  • ... ano, napřed mi kvůli impotenci utekla žena a teď máme doma mentálně retardovaný vnouče :)))
  • ... BIJEC = blijec pitomec vypatlanec utopenec zesranec :)))
    • jééé vidíš to páchnoucí prase? Tak jsi se rozparádilo. Až ti pěna u tlamy sřííká. A nic , naprosto nic s tím neuděláš.
      • ... už nechlastej ty krabice, blbečku :)))
        • vidíš prasečí hlavo?A já se můžu rozhodnout. Ty jen musíš držet a čelit kopancům. To už je úděl všech prasat.
      • ... jsi v hajzlu, jsem spokojen, blbe :)))
  • ... už podle hlasování pozná i vůl, kdo je zde deement, ty ubohoučký blbečku :)))
    • panečku to je moudro! Vepřová hlava nám vygenerovala velkou vepřovou myšlenku.
  • pochval se prasečí rypáku - už ti dala zparchantělá matka? Už ti dnes podržela?
  • ... dokonalý čurák, to nemá chybu :)))
    • ano stydím se. Ale co v chlívku? Matka už je opíchaná?Nyní vyčicháváš ty pověstné kalhotky od Simonky? Ty jeden labužníku.
    • ano stydím se. Ale co v chlívku? Matka už je opíchaná?Nyní vyčicháváš ty pověstné kalhotky od Simonky? Ty jeden labužníku.
  • ... blití retarda mě vždy ohromně pobaví, ale sračkám se nelze věnovat donekonečna, pa :)))
    • ale ale nikam nejdeš. Ty prasič stránek jsi závislý tady na kopancích do tvojí vepřové hlavy.Tak se pěkně vrať a podrž!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit