Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blbeček, který si zde pro změnu říká tiskals, je neuvěřitelně primitivní krysa bez jakéhokoli vzdělání....

  • Umí tady ta ruská a komunistická propaganda dělat něco jiného, než urážet ? To vás učí ten pán na Hradě ? Škoda národa, který popírá svou historii ale nic jiného si zřejmě nezaslouží.

    • Máš pravopis posledního d*menta, balíku. Být tebou, už zde a nikde jinde svou tupost nepředvádím.

  • todo Hrebeňár:

    Lidická 3/1332, 363 01 Ostrov

    okres Karlovy Vary

    Telefon: 723 983 963

    • Děkuji za skvělou reklamu, tvá tupost ti neumožňuje pochopit, jaká jsi neškodná zbabělá krysa.

  • todo Hrebeňár:

    Lidická 3/1332, 363 01 Ostrov

    okres Karlovy Vary

    Telefon: 723 983 963

    • Co piješ, primitive, tipuji tě tak na teplého bráníka v akci za 5,90, ubožáčku.


  • todo Hrebeňár:

    Lidická 3/1332, 363 01 Ostrov

    okres Karlovy Vary

    Telefon: 723 983 963

    • Nemáš telefon, kriple, že nezavoláš?

    • Tvá tupost je překrásná, pokračuj, tvá demence nikoho nezajímá, já si ji překrásně užívám, blbe.

  • Líbí se mi moc, jak dobrovolně zdejší duševní odpad předvádí svou naprostou nepoužitelnost.

  • To byl ten válečnej "hrdina" co v lágrech dělal kápa?

    Jo je to on!

  • Terorista Jaromír Balda zapálený okamurovec - hrál jim při kampaních na harmoniku, se snažil zabít desítky lidí a veřejně chtěl upalovat muslimky. Typický okamurovský a zemanem navedený ID..IOT.

    Miloš Zeman je plně zodpovědný za to, co tenhle malý fašistický terorista - BALDA udělal. Oběma by měl soud napařit doživotí, jinak se to bude opakovat. Najdou se další zemanoido-okamuroidní teroristi a nakonec to skončí pogromy na každého, kdo má černé vlasy a tmavší pleť, než ten japonský ve př.

  • Na každou ... se vaří voda, tahle dosáhla 100°C
    • Tak to aby se hradni v Lanech zacal bat...

      • Ses neuchlastal, bezďáku, čumím....

  • Gerge Brady ostrostřelec- Šuškali vo mě sousedky v domě

    nedaj-li medajli, že je po mě, co jsem se načekal vona nepřišla, prej na mě náhodou žádá nevyšla. Já jsem se těšil na tu medajli, daj-li ji mě a nebo nedaj-li, kdybych se náhodou znova narodil,tak bych se zmačkal a pak zahodil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit