Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vítač a strašpytlík Drahoš, by nás přišel draho.
    A navíc chemik jako Kalousek.
    Prostě tragedie.
    • Tihleti chemici jsou nejhorší. Dělal taky v pneumatikárně?
  • Drahoš je hodný laik a hraje na city Prahy jako kníže. Zeman je drsný, ale praktik. A to rozhodne. Praha jako stát ve státě opět prohraje.
  • Výsledek se mi líbí.Teď vám něco prozradím Pačes je z AV a zná se s Drahošem ,údajně mu dal ze svého milion Kč.Ano byl to také kandidát na presidenta v první volbě,kdy také vyfičel a víte jaké koryto dostal na ČEZu,který vůbec energetice nerozumí předsedu snad rozvoje energetiky do r.2015? Já mu říkal buňkař,protože o ničem jiném neuměl mluvit.Byla to vždy nuda na čro2,pořád dokola.To ,samé Topolánek a další.Energetika je specifická oblast a byl jsem překvapen co nekompetentních "odborníků"se k tomu vyjadřovalo.Volil jsem Zemana a Marek Hilšar nechť se věnuje krásnému povolání,které vystudoval a věřím,že jeho čas teprve přijde.Teď by to bylo předčasné.To mu vzkazuje skutečný politik s praxí od r.1973-1993 pro lidi ,pro tento stát a zadarmo jako koníčka.Ostatní nestojí za zmínku.
    • Ok.
  • V podstatě opět hlasovala Praha (kde vyhrál Drahoš) proti zbytku republiky (jasný vítěz Zeman).
    • xxx
  • v podstatě mezi třemi základními vývojovými variantami

    A vyhraje Zeman-nic se nemění, EU se rozpadá, možná i reformuje, USA krachují

    B vyhraje Drahoš-nahrnou se nám tu migranti, armáda USA a půjdeme na Ukrajinskou
    frontu

    C vyhraje Drahoš-lidé odmítnou přijmout migranty a rukovat na frontu, vznikne revoluce
    proti zaprodaným politikům
    no a případně různé modifikace výše uvedených scénářů
    • ... to u tebe příští dny nepřinesou vůbec nic, již dávno nemáš kam klesnout, blbe :)))
    • Kdo se z toho raduje? Tak jen snad bolševici a fašisti... *7*
      • ke kterým?
      • Musulmani z Arábie.
  • KIMCID
    I podruhé Zeman jasná volba.
  • Je děsné, že vědci podepsali tzv. Výzvu vědců, ve které se kritizuje reálný pohled mnoha lidí na nebezpečí, které hrozí Evropě od imigrantů. Souhlasil bych s výzvou, kdyby se opravdu jednalo o ty, kteří (jak se v textu Výzvy uvádí) "hledají v Evropě útočiště". Jenže se divím, že ti vědci nechápou, že se nejedná vůbec o ty, kteří hledají v Evropě útočiště, ale levnou obživu. Před kým utíkají? Před chudobou jedině. A to ještě není naše povinnost jim pozvednout životní úroveň!!! Kdo zapříčinil jejich chudobu? Zejména bohaté země světa! Tak ať jim pomohou oni. Já cestuju po Evropě, přestupuji na letišti a málem mne svlíknou do naha, i když mám pas evropské země. A ti imigranti se mohou volně pohybovat po Evropě! Tak taková Výzva podporující tyto lidi v Evropě je pro mne urážkou! A divím se třeba panu Grygarovi, že něco takového může podepsat. Člověk, který má snad dost racionální myšlení!!
    • Jejich chudobu způsobuje jejich lenost.
    • Máš asi krátkou paměť, když takto smýšlíš o Grygarovi. Za komunistů byl největším marxistickým vykládačem vesmíru a vzniku života, teď je jedním z velkých klerikálů, pánbíčkářů, a přitom vysvětluje vesmír ne jako dílo Boha, podle církve, ale materialistickým náhledem. Domnívám se, že zde lze spatřovat faleš a schyzofrénii. Já mu nevěřím ani nos mezi očima, i když o dění ve vesmíru mluví jako jiní odborníci. Je falešný jako kočka.
    • Grygar,je starý přemoudřelý intelektuál,který slovo skromnost nemá ve svém slovníku,nedávno jsem jej poslouchal a pěkně děkuji za takového mudrce.
      • Soudruh Grygar který byl za soudruhů v TV pravidelně ještě nedávno škodil v ČT dělal dohled nad pořady a rušil ty které on osobně považoval za pavědecké
  • Křivá huba křivý charakter, brýle bez dioptrií, To je Drahoš
    • xxx
  • Už tu byl hrdina co nejde do předem prohraných bitev. Ale dobrovolně se účastnit debaty proti Zemanovi to je poprava v přímém přenosu. Zeman bude hovořit bez podkladů jak je to u něj zvykem a p. Drahoš než najde podklady , tak bude konec pořadu. Škoda a takový to byl slušný člověk. *3*
    • xxx
    • Zeman hovoří bez podkladů:
      "uundy sem a uundy tam", "řízek bubble bum", "novináři jsou swině a měli by být zastřeleni"... *16* *16* *16*
  • obraz společnosti je jasný - jsme národ pedofilních prassat - alespoň těch 25%, co volilo to pedofilní *12* Drahoše. Člověk, který obtěžoval malé chlapce-již ve svém prvním zaměstnání,chce být prezidentem...to je možné jen tady....
    • xxx
      • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit