Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bijce proč jsi si vymazal svou moudrou zprávu? Protože byla sepsána tupcem.
  • Stále dost našich politiků,podpořených našimi novináři ,kritizují až nemístně prez.Zemana,že jezdí do Číny,že jim podlézá a nekritizuje tvrdě tamní"lidská práva".Přitom západní politici jezdí do Číny vždy s plejádou podnikatelů,dojednávají velké obchody,semtam něco řeknou o lidských právech,podají si spokojeně ruku s největším představitelem Číny a jedou spokojeně domů.A doma je nikdo nekritizuje za uzavřené obchody,jako hloupě u nás.Velká Čína územě,počtem obyvatel a hlavně ekonomicky nás ,malou zemi uprostřed Evropy,má přečtenou:Když nechceš,nemusíš,my máme přehršle obchodních vztahů s jinými zeměmi a vy se můžete nadále ztrapňovat našimi lidskými právy a zvát si do země Dalajlámu.A bylo by dobré připomenout,že nedávno byl v Číně na návštěve francouský prez.Macron s manželkou a s velkou skupinou podnikatelů.A Francie nemá "úmysl"se spojovat s východem,jak to předstírají naši dobroserové.
  • Všehoschopní chemici : tlučhuba Kalousek a bruselské dildo Drahoš
    Uprchlíky ne.
  • Vítač a strašpytlík Drahoš, by nás přišel draho.
    A navíc chemik jako Kalousek.
    Prostě tragedie.
  • co novinar to tragedie.všichni novinaře hodit do žumpy.mame opravdu nestrane novinaře.je to radost čist.zemana nemusim ale je pořad lepši než ten kladeč vencu bez nazoru.
  • Grygar,je starý přemoudřelý intelektuál,který slovo skromnost nemá ve svém slovníku,nedávno jsem jej poslouchal a pěkně děkuji za takového mudrce.
  • Strašpytlík Drahoš není hoden 2.kola a migranty ať sem netahá!
  • Je děsné, že vědci podepsali tzv. Výzvu vědců, ve které se kritizuje reálný pohled mnoha lidí na nebezpečí, které hrozí Evropě od imigrantů. Souhlasil bych s výzvou, kdyby se opravdu jednalo o ty, kteří (jak se v textu Výzvy uvádí) "hledají v Evropě útočiště". Jenže se divím, že ti vědci nechápou, že se nejedná vůbec o ty, kteří hledají v Evropě útočiště, ale levnou obživu. Před kým utíkají? Před chudobou jedině. A to ještě není naše povinnost jim pozvednout životní úroveň!!! Kdo zapříčinil jejich chudobu? Zejména bohaté země světa! Tak ať jim pomohou oni. Já cestuju po Evropě, přestupuji na letišti a málem mne svlíknou do naha, i když mám pas evropské země. A ti imigranti se mohou volně pohybovat po Evropě! Tak taková Výzva podporující tyto lidi v Evropě je pro mne urážkou! A divím se třeba panu Grygarovi, že něco takového může podepsat. Člověk, který má snad dost racionální myšlení!!
  • Do nedávné doby mi byla ta společnost Lázně Luhačovice sympatická. Pokud je to ale takto, pak vedení firmy záměrně podporuje kandidáta, který chce ještě více podřízenosti EU a jejich diktátu, který chce více naší podřízenost NATO a USA a který souhlasí s tím, abychom jim pomáhali zbraněmi rozšiřovat jejich terirotium. Dále tato společnost podporuje kandidáta, který znevažuje hodnotu práce lidí na úkor přivandrovalců, kteří z 98% nechtějí nic jiného než čerpat naše peníze. A taková společnost u mne sympatie ztratila
  • xxx
  • xxx
  • ivislo
    Sponzoring - v tomto případě sec-sakra velký HNUS důchodkyně:
    Skutečně, je to pravda. Uvedené částky (abyste nemuseli dlouho hledat) jsou na straně 51 (* po kontrole str. 59) transparentního účtu Jiřího Drahoše. Lázně Luhačovice i Jáchymov se tedy "postaraly" o to, že kandidát na prezidenta Jiří Drahoš je pro mne nevolitelný.

    * kontrola
    8. 6. 2017 Platba/vklad na váš účet LÉČEBNÉ LÁZNĚ JÁCHYMOV, A.S.
    24906341/0100 PLATBA/VKLAD VE PROSPĚCH ÚČTU 29211808 308 – 650 000,00 Kč
    8. 6. 2017 Platba/vklad na váš účet LÁZNĚ LUHAČOVICE A.S.
    21009661/0100 PLATBA/VKLAD VE PROSPĚCH ÚČTU 46347828 558 – 650 000,00 Kč
    na str. 59
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • Od tebe to sedí, ty jsi mohl kandidovat na prezidenta to by byl kabaret na deset let dopředu jako hlavní pořad. Pokud neznáš základní lékařskou terminologii, tak je mi tě líto, prosím příště raději o ničem nepiš a neurážej protože vážně nevíš o čem píšeš. U mne jsi pouhý blázen, který patří nejlépe do Bohnic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit