Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxx
    • honek, jó ty blbče?
    • Tak jdi a neslibuj to pořád, na tvoje žvásty a trapárny není nikdo zvědavej.Dej si to krabicové víno,které jsi dostal u voleb nebo na ošetřovně,že můžou ostatní volit,což není tvůj případ.
  • Výsledek se mi líbí.Teď vám něco prozradím Pačes je z AV a zná se s Drahošem ,údajně mu dal ze svého milion Kč.Ano byl to také kandidát na presidenta v první volbě,kdy také vyfičel a víte jaké koryto dostal na ČEZu,který vůbec energetice nerozumí předsedu snad rozvoje energetiky do r.2015? Já mu říkal buňkař,protože o ničem jiném neuměl mluvit.Byla to vždy nuda na čro2,pořád dokola.To ,samé Topolánek a další.Energetika je specifická oblast a byl jsem překvapen co nekompetentních "odborníků"se k tomu vyjadřovalo.Volil jsem Zemana a Marek Hilšar nechť se věnuje krásnému povolání,které vystudoval a věřím,že jeho čas teprve přijde.Teď by to bylo předčasné.To mu vzkazuje skutečný politik s praxí od r.1973-1993 pro lidi ,pro tento stát a zadarmo jako koníčka.Ostatní nestojí za zmínku.
    • Ok.
  • Jsem tlustá jako prase!
    • vypadáš báječně ! ! !
      • Ba ne, jsem tlustá jako prase a blbá jako půčtok!
  • Ve druhém kole vsázím 150 tisíc kč na vítězství Zemana, jistý výdělek...
    • ObcanHavel
      sázím 2.000.000, že se Becherovič druhého kola nedožije
      • Máte správný název. Podle Vašich názorů Vám to skvěle sedí. Tedy: Občan Havel. Nedovoluji se odvážit, kolik jste toho vypil, než jste napsal svůj příspěvek. Ale tak to bylo i v minulosti s naším presidentem. Přesto Vám přeji, aby Vám optimismus hodně dlouho vydržel.
      • že, dramatiku, filosofe a humanisto ? :-)
      • Horáček s Kocábem berou sázky?Honem napiš kde a já si vsadím 1Kč,že to tak nebude.
  • Chudák Ovčák, ten se uběhá pro Hruškovici. Chlastá se z radosti nebo ze žalu, chlastá se v každém případě.
    • :-)
  • xxx
  • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit