Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těžká viroza, ne lehká--mám strach o našeho pana prezidenta.Měl zůstat doma ,první dcera by ho zastoupila.Miloušku šetři se, budeme se za tebe modlit, aby nám tě Pánbůh dlouho zachovati ráčil.Kam by jsme se bez tebe vrtli,tatíčku nš milovaný.Jen jestli tě ti ruští nedvědi nechtěli odkrádlovat!!!
    • Ti už dávno věděj,že v případě Bimba tudyma cesta vást nemůže,je příliš trénovanej,asi jako Václav IV na jedy...navíc za ně slušně běhá,tak proč by zařezávali slepičku,co jim snáší a eště dlouho snášet bude zlatá vajíčka?! *3*
      To s delegací čs. bolševiků na Stalinově pohřbu naložili jinak,ozářili jim ze židlí sracáky,že záhy začli kapat jak mouchy,Kléma Syfl Gottwald jako první,za toto jediné jsem Rusům neskonale vděčen! *14*
    • Neumíš pravopis, buď jsi Pišta ( používá rád ženské nicky ), nebo se vrať na E 55 i se svým HIV !!! Radovat se z nemoci druhého může jen potkan, nebo v tvém přípdě sviňská krysa !!!
      • Pišto, krást nick také může je potkan, nebo v tvém přípdě sviňská krysa !!! anebo také komunista, což je totéž.
        • Jo, Pišta je krade nejvíc. Používá můj bývalý nick "Honza". Psal potom pod mým nickem ty své kozomrdské kraviny. Tak jsem jej už před dvěma měsíci vymazal ( ještě jej používá občas někdo jiný, ale já už nikdy ) a vzal jsem si Pištův nick "tečku". Mě to nevadí, že píše pod ukradeným nickem "Honza", já jej už nepoužívám, ale jemu ta tečka vadí, takže pokud mu vadí, tak si ji ponechám !! Jinak je mi to jedno, je to bezvýznamná blbina, důležitý je text a ne nick, ten je jen pro anonymní jméno...
  • Radsi budu mit vzdelanyho presidenta ochlastu, ale s vyhranenymi stalymi nazory, od kteryho vim co muzu ocekavat a kterej nepodepise vse co se mu podstrci, nez-li nevypocitatelnou spici loutku ve sluzbach zapadnich zajmovych skupin, ktera haji zajmy jejich a ne zajmy teto zeme a jejich obyvatel...
    • Pišto, svým zeleným mozečkem nechápeš, že Zeman MUSÍ PODEPSAT všechno co se mu předloží, protože je to pouze neodpovědný, tj. nesvéprávný kladeč věnců. v naší zemi platí jistá pravidla, která stanoví Ústava a ne co ten ochlasta chce neb o nechce. Jedinž pozitivní rys na něm je to, že je proevropský, alespoň se tak tváří.
      • Musi? Vazne? Tak jo, nebudu ti brat iluze. Po Kcharlove debaklu evidntne nejaky potrebujes, zlodeji nicku. *3*
    • take jste vzdelany- jak pisete je to videt,jako ten zabijacka a slivovice
      • Pisu naprosto normalne. To, ze nepoberes delsi souveti, je jen tvuj problem *7*
  • málem přibyla mezi korunovační klenoty i šavle *11*
    • Musím vám říct, při vší tragikomedii, je Váš příspěvek o Zemanově šavli nejvtipnější !
      Celá rodina se tomu smutně smějeme.
      • Papouškujete Kalouskův výrok...
      • Hlavně se doma neposerte,i když by se to možná ani nepoznalo! *3*
  • Je úsměvné jak se mi někteří primitivové stále snažní vnutit svůj paranoidní blud, že Zeman je prý mým presidentem. Nedokáží pochopit, že Zeman je podle Ústavy PRESIDENT REPUBLIKY, zatímco já jsem OBČAN, nikoli republika.a tak to NEMŮŽE být MŮJ president. Takováto prostá logika ovšem přesahuje schopnost jejich zakrnělého intelektu.
    Nehledě na to, že já žádného presidenta na nic nepotřebuji, pro mne je to funkce zhola zbytečná, draze placený neodpovědný čili nesvéprávný kladeč věnců. *14* *14* *14*
    • Tak na co jsi potřeboval Havla a Klause , ty blbečku ??? A na co tolik preopaguješ, aby prezidentem byl ten knížecí degenerát, kdž žádného prezidenta nepotřebuješ ??? Ale knížete jako prezidenta poitřebuješ ??? Jak to ??? Tvrdíš, že bžádného, tedy ani ne jeho . A přitom tady pořád lkáš, jakého jsme mohli mít noblesního a potřebného prezidenta ??? Už popíráš nejen všechno, ale i sebe. Začínáb to být na ústav pro choromyslné !!!
    • No, tyhle mentální bláboly patří do ústavu, Pišto. Zbytečně tady mudruješ asi jako nad nesmrtelností chrousta, bez jakéhokoli racionálního náboje na úrovni žvatlání malého dítěte. Ale jak chceš, když mermomocí cheš dokázat svou pitomost, nikdo ti v tom bránit nebudeme.
      • Pišto, právě tebe jsem měl na mysli když jsem psal o jedincích, pro které prostá logika přesahuje schopnost jejich zakrnělého intelektu.
      • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses bolšánem!
  • Řídit v tomto stavu auto, máš problém. Tento pán má řídit zemi... To je ale svoloč....
    • Prezident není monarcha jak by si přál Swarcz.,a tudíš nic neřídí.
  • Tiskova mluvci je za lhani placena, ale mela by si prikoupit inteligenci, at nedela ostudu jeste ona, kdyz uz ji dela pan prezident.. Skoda, ze prezidenta nelze odvolat. *10*
    • Až s eožereš sama, tak si na to vzpomeň.
  • Můžu vám říct že nejhorší lidé jsou ti kteří nepijou, nekouří, nemilujou, prostě jsou samá ctnost, jsou to tak zvaní pazgřivci, osoby neoblíbené mezi lidmi a nakonec ti největší bezcharakterní hajzli, příklad může být Klaus!!
  • Tečko ty č u r á č k u !!
    • To nésu já, to mi ukral nick ten pomatené sódruh ze šaškecu v Brynclu.
  • Pane prezidente přeji vám brzké uzdravení. Tady ti žvanilové asi neměli nikdy chřipku. jen se válí u počítače a berou dávky. Jsou to ho,vada.
    • Jediné ho...do je tady ten ožrala. Má vitozu asi jako já lepru, je obyčejně ožralý a má absťák. Určitě to bude v blízké době pacient p. doc. Nešpora z Bohnic. Takové trosky jinam nepatří, ale třeba budeme mít štěščtí a uchlastá se dřív - taková cirhoza, dna, .... není k zahození. Jen to nejhorší rudooranžový gengstře NIC zemane.
      • Jirko, to velice výstižné.
      • Vidíš kozomrde tečko, jirko, či jak si ještě říkáš, cikáne Pišto, kdyby sis v mládí neprochlastal mozek a játru, mohl by sis taky dát štamprli porozprávat a bylo by ti líp, vzpomeň si kolikrát jsi se poblil do postele, nyní jen závidíš!
        • Kde by vzal na pořádnej šňůrovej chlast prachy,ten bakelit...a ten svůj vylízaný mozek Pišta zdědil geneticky vrhem do močůvky (bakelitská obdoba porodu pod vodou) a taky matka oslice společná pro celý konvoj maringotek ho dost zanedbávala! *6*
  • Náhodou byl Zeman po oslavách vítězství II. světové na ruské ambasádě ještě v pohodě, udržel krok i moč , ale zkuste si najít na youtube, jak vypadal Sarkozy ( Sarkozy drunk) po schůzce s Putinem na tiskovce a jak vypadal Clinton na společné tiskovce s Jelcinem a nebo www.youtube.com/watch?v=dsRW0rDChrA
    • Viděl jsem ta videa, na You tube, pěkní opilci, Zeman je nula!!
      • Jo, Zeman je nula, a ještě opilá.
        • Ještě jsi zapoměl dodat, že takoví cikáni se chlastu ani nedotknou !!! To by bylo opravdu důvěryhodné !!!
    • Náhodou!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit