Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda. I když nejsem jeho volič, přesto jsem nečekal takové veřejné trapárny.
    Zdá se mi, že pan prezident má kolem sebe velmi špatné rádce. Proč mu neřeknou, kdy je lepší se zdržet veřejného vystupování?
    • Proč to ožralé tupé NIC označujete slovem "pane". Toto označení patří lidem, ne takovým ....
    • Potřebuje poradit? Nechlastej Miloši, stakany vodky, jak to nalejvají Rusáci,to je viroza jak vidle.
    • To by nevystrčil nos z putyky.
  • Uplna ruina ZEMAN -PREZIDENT ,tak jak je nemocny tento stat vypada i jeho prvni muz -nestabilni unaveny ,kymacel se a bloudil ,opiral se, jak sto lety deda -ma virozu ,ale celozivotni pani Burianova - drza tiskova mluvci
    • Kníže je vedle něho junák!
      • Jo, to je, ale jen minutu denně, zbytek dne prochrápe !!!
    • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu a skončil na IPce v rukou lékařů!! *2* *15* *2*
      • Mechanické opakování stále stejného blábolu nesvědčí o pronikavé inteligenci......
      • Proč by mu to neřek? maximálně by mu hrozilo že se po něm zemák ožene a zavrávorá je to ostuda njn tak to dopadá když vožralý nmoraváci vyrazí k volbám
      • Sved primitiv asi z Vysociny jeho slivovicovy kumpan- zabijackovy ,nebo Ruske ambasady .Je to ostuda a ten clovek ma reprezentovat asi takove svedy co ho tam nastrkali
  • http://zpravy.idnes.cz/foto.aspx?r=domaci&c=A130510_115516_domaci_jw&foto=JW4b1779_192613_10149618.jpg

    Prosim zucastnene-nenadavejte mu,ba naopak vsude rikejte,ze je to normalni a je to vas milovany a bezchybny president.Hlavne prosim pravicove pisatele.
    On se pak uchlasta a bude od nej a Pruzinskeho klanu navzdy pokoj. *3*
    • To jeho chlastání mne naplňuje radostí....dlouho prezidentem nebude *1*
    • P.S.
      Pate foto vypada,jako by chtel pozvracet KORUNU...
      Ale zajimave je,ze na Ruske Ambasade byl jeste fit.
      Nevite,co je to zas za druh viru,kdyz tak rychle ucinkuje?Naka praseci chripka,nebo co?
      *8*
  • Zajímavé. Já když mám virózu tak se akorát potím, ale neblábolím a nevrávorám.
    Kdyby nechlastal neměl by "virózu". To je ale "symbol" naší země před světem.
    • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu a skončil na IPce.blbe. *2*
      • jooo, kdyby mu bylo o 20 méně a při tom nepadal *1*
      • Dyť by padnul k zemi, jak by napřáh. Ještě že ho nepřítel na život a na smrt Duka podržel, jinak letěl zase po hubě ze schodů. A prej, že má palec zahojenej.
        Takhle se naposledy v našich dějinách na veřejnosti vykrápěl Gottwald. No co, aspoň že nám dělaj slávu hokejisti.
        • NE NE-Tonda Zapotockejch...(Harmonikar) *3*
      • V tom stavu,kdyz se vratil z 'koberecku' na Ruske ambasade?
        Svede,vzdyt by za tou fackou letel nakam az na Strahov... *2*
        • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu pos..al se a skončil na IPce.
          • Mas pravdu-nerek.Ja se totiz vozralejm na mol vyhybam-neminim mit boblity sako. *6*
            • Jo, chápu, pobliješ se vždycky sám a dřív !!!
  • Ruská vodka a viroza vykonali své a únava pak přichází rychle-)))
    Ovšem to je jasné, že při jednání s RUSY nemůže člověk chápající velikou ruskou duši odmítnout přípitky, to se prostě nedělá...to je jako by jste odmítli s angičanem čaj o páté..nebo eskymákovu manželku-)))
    • Vychrápe se a zase bude dobrej. Nemám vo něj strach, je to zkušenej matador.
      • je to pěknej vožrala a trapák
        • Havel se v koupelně zebli, iklouznul po vlastních blitinách a fekáliích, spadl do vany a zlámal si 4 žebra. Ale to se tajilo, to nikomu nevadilo....
          • Ten zhovadilec tak (blitky,fekálie,všelijak získané filcky) činil pravidelně a často,jen pokud jde o žebra míval občas kliku! *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit