Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aby ta kuřbuřtí držka Sajmonovic z redakce Tiscali, se zase tady nevyblila. Ty blbče kuřbuřtí jsi ještě nepochopil, že na ty tvoje výblitky proti prezidentu Zemanovi každý serééé, blbe teploučká..há..há...
    • Chudinko - zkus svůj nick a neber mi můj...

      většinou "teplouši" nadávají jiným do teploušů...
  • Tak šuo bojare, osedlej Šemíka, šavli do ruky a hrr na pohana.
    Kdyžtak ti hilfnou kámoši v Moskvě a Pekingu a my je tu pak, za
    odměnu dočasně necháme.
    Bože, jak může takovýho tlučhubu brát vůbec někdo vážně ?
  • Od roku 1945, kdy OSN vzniklo, se tato organizace snaží dělat přesně to, co jim tam MZ přijel vykládat - další MZ-tův obludný trapas.Ovšem, na rozdíl od Miloševiče Z., který prohlásil, že ekonomika má přednost před lidskými právy, který podporuje ruský fašismus a rusofilní teroristické organizace, počínaje řezníkem Assaddem, přes Kima až ke Konvičkovi, to OSN myslí doopravdy.
    • OSN od roku 1946 nedělá naprosto nic z toho k čemu se zavázali.Tak že jsou k hownu!
  • Konečně se provalilo, proč Trump nechce Zemana v Bílém domě! Může prý za to Kalousek! Poslal údajně anonym do Bílého domu, že Ovar až moc často komunikuje s Alabamou baby a Melanie prý řekla "STOP". Kmoníček je v tom nevinně!
    • Kdepak, důvod je jinde, v Bílém domě se dověděli o té úplatkové taškařici, co Hrad zpackal v Kyrgyzstánu a nechtějí s naším Ovčincem být spojováni.
  • já mám jasno, volím pana prezidenta Zemana
    • Tys ten aberant Ovčák?
    • Sprosťáci, hulváti, ožralové a nesvéprávní jedinci volí MANa.
      • J alias Občany hulvát jsi tady na tiscali jen ty.jen ty tu na prezidenta nadáváš
        • Jj, pokud mne považuješ za hulváta, je to tvé právo. I když nechlastám, nehulím, nemluvím sprostě na mezinárodní ani domácí úrovni a také nikomu nehrozím holí. Také jsem nebyl v té straně, kde převládali K.rvy S.ině a Č.ráci ani jsem "nespolupracoval" jako MAN.
          • Ale hulvát jsi i když urážíš a osočuješ tak se nevymezuj ty zmetku.
  • terorizmem, aby odvrátil pozornost od Ruska a jeho přítele Putina. Islámský terorizmus je jedním ze zel, které nyní řádí na tomto světě. Rusko je zlem daleko větším. To má atomové zbraně. To ta banda islámských pošuků díkybohu nemá. Druhým zlem je severní Korea. Až na třetím místě jsou ti islámští pošuci.
  • S titulkem Zemanových slov naprostý souhlas
    • ty by jsi s ním souhlasil i kdyby zapřel vlastní matku *7* rudej žalude
  • Vždyt´ USA používají teroristy jako zástupné armády k válkám proti neposlušným státům ! *11*
    • Pisatel si zjevně plete USA a CCCP, nyní Putinland.
      • Třeba na Krymu nebo na Ukrajině, přijeli na dovolenou zelení neoznačení teroristi a co to?
        Vyklubala se z nich putinovská fašistická armáda. *1* Žádní amíci!!!!!
    • žije v USA? No to jsou mi novoty.
  • Největší šaškárnu opět předvedl Trump hodinu před vystoupením v OSN strašil útokem na KLDR a pak mluvil o světovém míru.Je to cvok!
    • Blbý je, že je přítel zemana krom putina a prezidenta ČLR *14*
    • Vojenská porážka severokorejského bolševického režimu je nezbytnou podmínkou zachování míru na této planetě.

      Totéž platí o militantních muslimech - zde to je obtížnější - vystupují proti nám v podstatě rádoby partyzánským způsobem boje, nerespektujícím žádná pravidla.
      • Japonci za WW2 také "zlobili" a proto se jim dostalo "poučení" v Nagasaki a v Hirošimě. Bylo hodně mrtvých, ale v opačném případě by bylo mrtvých mnohem víc.
      • A jak chceš teď legálně porazit KLDR povídej?
  • Na Sputniku psali, že Zeman pozval Trumpa na českou ambasádu na ovar , Trump pozvání přijal, budou se fotit, Kmoníček ale prý má domácí vězení, když to tak zpackal!
    • Pokud bys to sledoval lépe, což jsi si práci nedal, zjistil bys že Kmoníček člověk co zařizoval sám od sebe sraz Zemana s Trumpem. Je také v nemilosti hradu a seděl na předávání daleko od Zemana. Navíc to setkání prohlásila kancelář ne Zeman.Ale to ti v tom prejtu co máš v hlavě nikdy nedojde.:(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit