Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trochu reality a nadhledu by neuškodilo. Svět není jen černý a bílý.
  • už jenom čekám, až mu zhoustne a zčerná obočí.
  • Zemák hájí naše zájmy??? A jak, prosím, že se kámoší s bolševickejma zločincema po celym světě? A 46% ho má rádo? lidí? Kde to dělali ty průzkumy? Na vysočině v hospodě? Tak tam by to odpovídalo, podle toho, kolikrát zaplatí rundu.S kym se bavim, ten nad ním zvrací. *16*
    • i pes u mě doma zvrací,i kočka u mě doma zvrací,no jak říkám,všichni s kým se bavím
  • Zástupce Putina v Čechách, ovládané STB a KGB
    • co bejvalo to bejvalo,dnes už je to jiná zkratka,co tak cia a různé neziskové organizace a velvyslanectví z jůesej
      • ruská propaganda běží na plné obrátky, už jste fízlové trapný
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano pratele jsem bohaty clovek to je o mne znamo!!! *5*
  • I na této fotce má Milošek svůj oduševnělý výraz...
  • ... naco zde průzkum, to by příště mohl být průzkum, jestli je mrkev dost červená :)))
  • Západní sakce účinkují a mění nakradené peníze Českých a Ruských překabátěných
    soudruhů na bezcenný papír. Proto jejich přítel Zeman zvoní na poplach. *15*

    Mládek dokonce požaduje aby tisk přestal psát o Rusku negativně - to jest pravdivě.
    A jak to chceš udělat sudruh Mládek? Zavedeš zase cenzůru? Nebo budeš
    nepohodlné novináře posílat do gulagů jako nepřátelé strany?

    Podobní totalitáři nemají v EU co dělat.
    • tak, tak, tenhle příspěvek se soudruhům nebude moc líbit, proto budou mínusově klikat jako o život. Co si budeme říkat, oni to mají v popisu práce.
    • Mládek je největší degener ve vládě. Prej podpořit export do ruska??? A jak? Spletl si dobu a politický zřízení, ale těmhle dege ten sociálismus z hlavy nevyženeš. Ještě na urně budou mít napsáno "Proletáří všech zemí srojte se!", zatím co jejich černé duše se již budou smažit v pekle. *12*
    • no kam bychom přišli,přece si za prachy z ussa můžou psát co chcou,no ne.To na ukrajině je jiná. budou psát jen co jim vláda a fašisti dovolí,přesně jak říkáš,demokracie musí být
      • A u Tonyho doma to je taky jiná, je zalezlej v uhláku a když všichni odejdou, pustí PC - www.tiscali.cz a už jede, hrdina. *1*
        • jak ty to děláš,žes mě tak prokoukl ??a s tím tiscali,no neuvěřitelné
          • Viď? Ale ten uhlák ti závidím, když jsem byl malej, měli jsme ho taky *1*
            • Jiříku, ty jsi pořád malej.
  • Občané české republiky si volil svého Prezidenta a Zeman sliboval, že jím bude. Hrubě ZKLAMAL, svůj slib, zcela zjevně neplní. Stará se jen o své kamarády, kteří hloupě investovali v Rusku a teď jim teče do bot.
    Co se děje Českými občany, dokonce i když je unesou teroristi, a dnes jsou možná po smrti, to je mu úplně, ale úplně u pr. *12*
    • Tak, tak, i když já bych takovýho ukecanýho primitivního vožralu nikdy nevolil.
  • Kdo je to Zeman? Počkejte nalistuju slovník domácích přátel Rudé Moskvy!

    Soudruh Milouš Jakeš a tady je Miloš Zeman. Ten co zve na hrad Ruské kmotry.
    Ten kterým měl před volbama podporu zdejších agentů StB a který si léta
    držel na úřadu vlády Šloufa který se kamarádil se zločincem Mrázkem.
    • No přece náš pan prezident.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit