Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z člověka je možno udělat politika. Z politika člověka ani náhodou. Mají svůj svět naprosto odtržený od práce lidí, žijí v bezpracném komunismu, na který naoko nadávají.Většinou končí v Bohnicích, nebo se uchlastají k smrti,což asi bude případ Miroslava Kalouska.Nikdy,ale nebyli a nebudou prospěšní občanům a proto nám nebudou chybět.
  • Proč Zeman komentuje něco na diplomatické půdě, a potom řekne to je můj osobní názor. Když je to jeho osobní názor, tak ať si cestu se svou ochrankou a dalších spousta lidí z hradu platí sám a platí si lidi které si sebou vzal. Říkat si své osobní názory za naše peníze? Proč je Zeman potom prezidentem, ať si komentuje své osobní názory někde ze své chalupy na vysočině a nechá tento stát schopnějším a moudřejším než je on sám.
    Když vojensky obsadím pražský hrad, Zeman řekne to je v pořádku zaplať my ho a můžeš si ho nechat.
    Tato slova dneska zazněla v TV na chování našeho prezidenta: Psychicky nemocný člověk řekne lecos i jako chování neandrtálce Zemana. Takto to komentují zahraniční politici.
    Když bych to zde vyslovil tak mne okamžitě někdo vymaže, ale pravda se nedá jen tak odstranit.
  • ... sám Havel smrděl chcánkama, já to vím, já ho kouřila, pa Simona!
  • Použil bych slova klasika: "Vážený pane, vůbec nesouhlasím s tím co říkáte, ale do smrti budu hájit Vaše říkat to."

    V. Havel měl také své chyby, ale také hodně předností. Především to byl skutečný symbol naší země a její svobody. Kdo cestoval v době jeho presidentství po světě, tak ví, jak si jeho osoby civilizovaný svět vážil. To byl prostě skutečný Symbol.

    Havel nebyl všemocný, sám se označil za pouhého kladeče věnců.
  • Přečtěte si laskavě právní stanovisko ke Krymu:
    . Předseda Asociace akreditovaných právníků pro interakci s orgány veřejné správy při Evropské unii, Christian D. de Fol, publikoval analýzu právního postavení Krymu. Z ní zcela jasně vyplývá, že anexe Krymu nebyla anexí, ale zkrátka rozhodnutím Krymu o svém sebeurčení.. Právníci Asociace právníků pro interakci s orgány veřejné správy při Evropské unii konstatovali, že se zcela jednoznačně nejednalo o anexi, ale o znovusjednocení Krymu s Ruskem podle vůle občanů Krymu. K závěru došli právníci podrobným zkoumáním Ukrajinské a Krymské ústavy. Krym, jakožto autonomní část Ukrajiny, měl právo referendum vyvolat a podle jeho výsledku se i řídit.
  • Všichni Havloidi smrdí chcánkama!
  • Přelíznu vás všechny. *14*
  • Asi tak nejsem Zemanoid ani komunista ale Havla nemusím.
    Když byl dole a spisovatel byl schopen na pohlavárech a systému vidět špatné.A dokázal o tom psát.
    Ale když se dostal k moci a byl prezident neviděl jak jeho kamarádi disidenti a jejich kamarádi.Rozkrádají tenhle stát.Neřekl proti tomu ani slovo.A i když ctil heslo pravda a láska zvítězí.Raději Mlčel.
    A to mu neodpustím nikdy.
  • Nechápu proč zemanoidi neustále házejí špínu na V. Havla. Asi proto, že hlásal odpuštění komunistickým zločincům heslem "nejsme jako oni". Místo, aby za to ctili jeho památku, házejí na něho špínu. Inu, komunistické špíny.
    V morální slušné společnosti se hlásalo "o mrtvých jen dobře.".
  • víme soudruhu BTW, frustrace *15*
  • Kalousek si prý převezme státní vyznamenání Poblitýho Havla s řetězem
  • https://www.novinky.cz/koktejl/451623-putin-dostal-stene-alabaje.html

    krásné, celá ČR ti blahopřeje Vladimíre Vladimíroviči
  • Nejvyšší ruské státní vyznamenání : Zlatého ožralého mužika s hvězdou. Myslím si, že právem.
  • Pan Zeman pojal prezidentský úřad po svém - chlastat 5 let za erár a v opilosti si pouštět hubu na špacír. To, že poškozuje ČR v zahraničí, je mu fuk. Snad už zvolen nebude, je to učiněná HRUZA.
  • Jake asi Zeman dostane vyznamenani v Rusku ? To co on dela pro Rusko, to nedela nikdo.
  • Tak to nečti tam pišou takovejch blábolů plno
  • Pan Zeman má pravděpodobně nemocnou prostatu, to pak se někdy stává, že při vysoké hladině PSA člověk začne blouznit a kecat, jako se to Zemanovi stává. Měl by jít s tou panickou prostatou na operaci, dřív než bude pozdě.
  • Ožralý to opravdu přehnal, psali na Sputniku. V Soči dostane Ovar od Putina kartáč.
  • víme BTW, bezmoc
  • Já Sajmon Křenek jsem kolaborantská sviině z redakce Tiscali a bukvice kouřící ptáky na hajzlu redakce..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit