Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hells Angels-Nestrašte s komunisty! Domníváte se, že by zavřeli kavárny, divadla a vysoké školy?
  • Normální mobilizace lidí . Kdyby kakhádemik neměl za sebou podporu médií,neziskal by ani 30% !
  • A myslíte že si z toho politici vemou ponaučení a už konečně budou radikální NEvítači?
  • Je chvályhodné, že se nevoličské občanstvo probudilo, když bylo nejhůř. Konečně pochopili kdo je kdo, a co je co. A volili to nejlepší ze dvou.
  • "Nestranní novináři" na ČT jsou vzteky a bezmocí bez sebe. Plivou kolem sebe sliny vzteku, zloby, nenávisti a zoufalství. Plivou na všechny strany v dosahu i tam kam "nedoplivnou". Naprosto se nekontrolují a působí to naprosto směšně a tragikomicky. Za všechno můžou nevzdělaní hloupí chudí vesničani, ruští agenti, Putin a vůbec celé Rusko. Všichni tito "podlí hlupáci" to tak zvorali. Mohli jsme mít přece na Hradě takového úžasného akademika (vypreparovaného a vycvičeného panáka).
    • Pan Drahoš byl soupeř. I když jsem volil Zemana.
  • Vnmejme realitu.
    • Ano. A snažme se ji změnit, bojujme proti ní!
  • Jsem zvědav pokud Zeman nedodrží slib, že bude prezidentem 5 let co budou zemanovci dělat. Já bych těm voličům nechal zaplatit předčasné volby.
    Už se poprali? Už se poprali? Samozřejmě zemanovci a jejich přívrženci na jejich párty.
    Teď to vyšetřuje policie, dovedou dělat jenom ostudu zbytku národa.
    • neboť jim je zaslíbeno království nebeské . . .
      • především na sebe.
        • Snad nepatříš mezi ty, kteří o sobě nikdy nepochybují ? To bych Tě musel politovat.
          • žádnej komunista nikdy nepochybuje. On ví všechno nejlíp (přestože s bídou prolezl základní školou) a má na to vědecký nástroj - marxismus-leninismus! :-D - A samozřejmě se tak projevuje Dunning-Krugerův syndrom : https://cs.wikipedia.org/wiki/Dunning%C5%AFv%E2%80%93Kruger%C5%AFv_efekt
            • Ano, ti co sedí v parlamentu, musí být alespoň do jisté míry schopní, intelligentní, vzdělaní a tolerantní (nebo to alespoň předstírat), jinak by v demokratické společnosti neobstáli. Jde ale o jejich elektorát - hloupé, závistivé, pomstychtivé "Marty Semelové..." - jednou ze silných motivací komoušů vždycky byl revanš: pomstít se těm, kteří -podle jejich názoru- můžou za všechno: dnes tedy studentům, umělcům, intelektuálům, "Pražské kavárně". A "zatočit s nimi, pěkně po bolševicku". - Někde už číhá nový Gottwald, Biľak, Jakeš - směšná, ubohá figurka; hloupá, záštipná a zároveň navýsost nebezpečná, protože obdařená nekontrolovatelnou mocí nad osudy ostatních lidí... a to je to, k čemu volba Miloše Zemana zase kouskem přispěla. Děkuju, v tomhle jsem vyrost a NIKDY VÍCE!!!
            • Že nemáš rád komunisty chápu a je to chvályhodné, ale silně pochybuji o Tvých tvrzeních o jejich / NE /vzdělání. Jen se podívej, kdo za ně sedí v Parlamentu. A věř, že ani jeden z nich není blbý / kromě té, myslím Semelkové, ta teda vynikala /.
    • kyš kyš je prezident a ty howno
      • Má to být důstojný prezident všech a ne někoho, taky to tak beru. Ty vážně nejsi normální.
        • ber co chceš jen to ber pravidelně *2* *1* *1*
  • to musí být velice nepříjemné , 30 vložených mega z 2 kola bude někdo chtít vrátit.A pro romy které Horáček oslovil formou videa mám zprávu , že za jejich peníze je Horáček ve ztrátě 5o mega plus to co strkl do Drahoše.
  • Bude ji potřebovat až pochopí, že nesplnil vkládané naděje svých loutkovodičů a proto bude opuštěn a zapomenut. Snad to unese.
  • Kdo umí, umí. To je celý. *1*
    • a FSB skutečně umějí.
      • Nediv se, měli se od koho učit. Kucí ze CIA a FBI nejsou žádní pitomové. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit