Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Znovu jsem to přepočítal: 87 procent je od Pišty Žigy a zbytek ode mě!
  • Je tady s toho úplný zmatek 80 procent příspěvků je od Pišty a zbytek od jiných!
  • Všichni tady jsou Pišta Žiga cikán, kromě mě!
    • Všichni ne ale většina!!! *2* *2*
      • Většina ne ale všichni ano!!! *2 *2* *16* *12* *10*
  • že se z chlastu může zanítit palec u nohy! *6*
    A od toho zánětu se blábolí. Ta hruškovice je prevít *1* *1* *1*
    • Jo Jo jsou to všechno výkřiky pomateného Žigy!
      • Máš pravdu Pišto!
  • Zeman je můj prezident!
    • Zeman je Pišta Žiga!
    • Můj taky Pišto!
    • Neotravuj tady, Pišto Žigo!
    • Doma nám říkali: "Jestli budeš lhát, tak Ti zčerná jazyk..." Mýlili se. Lhář černá od palce
      Shrňme to: Miloš Zeman je nyní soudem potvrzený lhář. Ale protože jej méně jak 500tis. lidí volilo právě proto, že lži považovali za pravdu, byl jako lhář zvolen většinou vědomě. Pěkné se to vybarvuje.
    • Nemusíš to stále opakovat, už to víme.
  • Žádný Lukáš Kollarčík neexistuje, je to opět známý magor cikán Pišta Žiga, tečka !! *1* *1* *1* *2*
    • Ty nikdy nezklameš, Pišto Žigo!
  • Zeman je můj prezident, protože chlastá, hulí, a kdyby mohl, tak by taky šukal!!!
    • Nikdy nemoh a ani nechtel,je to impotentní buzna/holka(máma)...a pokud de o tu docela kočku jako jeho dceru,tak s tou mu tu jeho slepici za flašku bechera připravil na mlíko Waltr Komárek, největší gigolo v dějinách revolučního dělnického hnutí,jak zkonstatovala anketa v jednom mexickým bulváru! Ostatně ta podoba je usvědčující! *14*
  • Cikán Pišta už je s toho vystresovaný, i když používá 8 nicků, výsledek žádný, ale je to logické každý toho blba už zná, a popřečtení první věty ví o koho se jedná! *1* *1* *2* *15*
  • Ze Zemana už mají všichni lufta Trautenberg taky chi chi.
  • Pišta Žiga cikán se může třeba pos..t nic na tom nezmění, bravo Zeman !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit