Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celý článek je podložen nějakými doměnkami časopisu TÝDEN, tedy "dílem" jednoho nezmíněného redaktora !
    Je evidentní, že k pomlouvání levice se médiím hodí všechno!
    NASHLE U VOLEB, MODRÁCI !!!
    • Věřit v dělení na pravici a levici může jenom hloupý český Honza, který naletěl politickým vyžírkům na jejich fintu.
      • Věřím, že by se ti velmi hodilo (a všem pravičákům) smazat rozdíl mezi pravicí a levicí!
        Potom by se smíchaly vaše zločiny dohromady s čistotou a spravedlností. Lépe by jste potom unikli trestu, že áno?!
        • Není co mazat Honzíku. Kradou všichni.
          • a) nejsem Honzík

            b) pravičáci kradou mnohem více, neboť kapitalismus je na okrádání založen!

            c) proč máš tedy nicku: Julius Fučík Komunista (JFK) ???
            • To je nepřesvědčivé!
              Mohlo by to být např. Jebu Farizejský Kapitalismus, nenápaditý blbečku !
            • Znamená to Já Filuta Koumes hloupý Honzíku.
            • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses bolševickým hovadem!
        • Dementos komunistos absolutnos!
  • Komunistům můžeme děkovat, že jsme mohli žít v míru s ostatními národy. Děkujeme, že dostatek školek a jeslí pro naše děti. Že jsme všichni mohli užívat rekreace, lázní. Že jsme se nemuseli bát o naše zdraví a bezpečí všech občanů. Že nebylo žebráků a bezdomovců. Atd. atd.
    Děkujeme, děkujeme.
    Věčná sláva KSČM !!!!!
    • Hey, tečko: Kdybys nebyl penisem, nestal by ses soudruhem!
      • pro pro proč mi kra kra kradeš nicku, thy thy lumpe spro spro sprosthej ???
  • Hahaha - pondělní ráno patří kriplům. Slušní a poctiví lidé jsou v práci, tak tahle smradlavá pravičácká zlodějská pakáž si myslí, že je v převaze... počkejte do odpoledne, pak se to změní. No, cikán Pišta se zase opakuje, on zná jen dvě věty bez argumentů a blbečkové jej chválí. Počkejte si, až vás cikáni okradou, tak jim dejte své požehnání. Zatím to je tak, že policie mlátí slušné demonstranty a cikáni se jim smějou. To se ale brzy změní, až jim Zeman sebere neoprávněné dávky za podvody s pěstounstvím !!!
    • Mladíče, tady vidíš jak jsi na omylu. Po ránu když se všichni proberou, tak píší převážně úředníci a jim podobní, neb mají počítač před sebou v práci a nemají co dělat... Jsou to také slušní lidé stený průměr jako u jiných kategorií. Ale mají možnost se vyondit v práci...
    • Ten cigoš, to je Peppone?
    • Dobré pondělní ráno ...
    • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses komoušem!
  • Chápu pana prezidenta jak jedná s novinářema. Nic jiného si nezasluhují. Jaké blitky z nich padají to už je na pováženou. Nemaj o čem psát, tak si od stolu vymyslí historku a hlavně že za ten blábol dostanou zaplaceno. V té kupě hnoje pisálků bys pravdivě píšícího novináře těžko pohledal.
  • Komunisté, vraťte se. Poslední bitva ještě nevzplála. Pravda a láska je na vaší straně. Musíte za pomocí pracujícího lidu a inteligence zvítězit na všechny časy. Jen vám můžeme být vděčný za nemocnice, vzdělanost, kulturu, byty, továrny které se pravičákům nepodařilo zničit totéž zemědělství, potravinářství. Děkujeme za úplnou elektrifikací domácností. Děkujeme za dálnice. Jen vaší zásluhou nejsme ještě na tom, jako Somálsko i když se k němu ekonomicky blížíme.
    Čest vaší straně KSČM !!!! Nejste jako ty ostatní. Vy jste nejlepší.
  • Vsichni slusni lide lide-at verici ci neverici-modlete se k PANU BOHU,at si toho bastarda,jez zvolila absolutni lidska luza za sveho prasedenta,aby si jej vzal do Raje a predal svemu cernemu andelovi!Soudruha Pruzinskeho at da dablovi jako bonus!
    • Co kdo přeje druhému, stává se jemu samému... aneb Kdo jinému jámu kopá...
  • Zajímavé, jak lidé reagují na spekulace. Zeman nic takového neřekla aneřekne a zda má v hlavě zrovna pomstu Sobotkovi, není vyloučeno, ale nemusí to být halvní deůvod. Mne přece Sobotka taky nevolil prezidentem a je mi to jedno. Přesto Sobotku nemám rád, protože se pro mne svým chováním profiluje jeko hloupé aješitné podlíště které si své mindráky chce zahojit získáním premoírské funkce. Sobotka je Kalouskovec, nastrčený v ČSSD, aby ji rozložil. Nebylo to tak vždy, tihla dva jsou steiní kriplové a není divu, že táhnou za jeden provaz, jen každý z jiné strany...
    • V případě Zemana má jakákoliv spekulace ohledně lhaní, podrazů a křiváctví velkou naději že se splní.
  • Pověs si svého komouše, zachráníš mnoho lidí a majetku!
  • Nestranný ožralec se mstí celému národu, neboť cítí svůj konec. Jeho heslo - po mně potopa!
    • Naopak, má dobfrou náladu, protože je na dobrém začátku. "A good beginning makes a good end" !!!
  • Když si přečtete přiložený odkaz tak budete v pohodě?!?!
    http://janica9.wordpress.com/2013/08/25/hlavne-ze-nam-nevladnou-komuniste/
    A ještě Zeman na Letenské pláni.Protoho nemám rad i když jsem ho volil jako menší ZLO!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=01r2INhKZoc
    • Spletl jsi se-tento smetak je tim zlem nejvetsim.
      Neverim tomu,ze by ani ta komunisticka C U B K A Bobosikova jmenovala soudruha fotovolta ministrem finance!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit