Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 42 a dementní byl tvůj otec když tě blbě vychoval.
    Urážet diskutující za jejich názory umí jen ubožák.
  • jj. Kolik je ti let, nebo jsi taky dementní?
  • Neboj ono se to ještě na Drahoše objeví.
  • Já ho volit budu přivedl nás do NATO a za to mu děkuji.
  • Zemana je mi líto, ale více je mi líto lidí co ho boudou volit. Zeman je vážně nemocný člověk a podle toho by se měl zachovat a již nekandidovat, nebo nemá už svůj vlastní úsudek? Lidé si již nepamatují když vyhrál volby, tak ještě občas šel bez hůlky, ale teď již nemůže ani stát a je stále podpírán! Už jsem zde psal jak dopadne člověk se stařeckou cukrovkou a proč to stále lidé ignorují. Napřed odejde svalstvo na nohách a to se děje již teď, následně v rukách a posléze odejde srdce jako sval. Ještě předtím než dojde k nejhoršímu si nebude moci dojít ani na toaletu. Mozek bude schopný pracovat až do konce, ale demence ho také dožene.
    Další volební období bude pro něj jenom trápení a nejenom pro něj, ale pro celý národ.
  • No, jsou případy, že za komunismu lidé cestovali na západ, nebyli v KSČ a ani agenty StB.
  • v USa vas za vztyčený prostředníček vyhodí z práce u nás takovej co to dělal kandiduje na prezidenta.Tak kua kde je větší svoboda
  • nOU kchOment VoGo
  • Babiš mě nezajíma a Klaus by měl sedět
  • náš milovaný Bureš tam taky hodně času trávil a klaus přece také a jací to jsou skvělí politici ???
  • http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/tomas-zima-muze-se-cukrovka-uplne-vylecit--1767566
  • vanhorne
    "schopného zástupce lidu na Hrad, tak to sem napište. . ."
    Ve dvou se to lepe tahne.Bureš:dôverník agent;registračné číslo:26085.
    Zeman, lhar a zabitim vyhrozujici propagator likvidace novinaru.Tak si vyber.
  • Tak rozhodně soudruh Drahoš který za bolševiků mohl cestovat do zahraničí a to i do USA. Je rozhodně podezřelá osoba.
  • Já si to o Drahošovi myslím taky.Ale pšt.
  • Zlý, prolhaný, nevzdělaný, závistivý, pomstychtivý, arogantní a navíc Ruskem placený agent, takový je idol třetiny českého národa - kočovných imigrantů z Asie.
  • "Alzheimer mu zůstal." ano tobě
  • vanhorne
    "Alzheimer mu zůstal."
    DTs ktery ho rad navstevuje mu zustava take verny.☺
  • Cukrovka neodejde ale dá se odstavit.
    Poslechni si dnešní čro dvojku a jak to vidí
  • Až na to že zeman je proevropský ale to bys musel poslouchat hlavou a ne zadelí.¨




    https://www.youtube.com/watch?v=10XlA-jp89U&t=16s
  • vanhorne
    "Z Moskvy nic dobrého nepřišlo..."
    Proto musi Zeman pro ty dobrutky litat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit