Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl jsem reagovat na článek"Zemanovo zaříznutí Zaorálka a válka se Sobotkou", jelikož mi tam naskakuje, není možné reagovat, rozhodl jsem se reagovat zde. Chtěl bych se optat, kam jsme se to dostali, když nemůžu říci svůj názor, to ten člověk z hradu je něco více, nebo u nás opět funguje cenzura chránící nadlidi před názory nás obyčejných lidí?
    Dal jsem mu svůj hlas, ono nebylo z čeho vybírat, dnes mě to mrzí, chová se jako podrazák a dělá vše, aby to nešlo, ještě dobře, že se k moci nedostala smečka jeho přívrženců, co si říkají SPOZ. Styďte se pane prezidente, lidé věřili, že za Vás bude lépe, ale jak je vidět, libujete si v podrazech, to, co předvádíte je hloupé a arogantní. Takhle se státník nechová. Stydím se za našeho prezidenta a moc mě mrzí, že jsem mu dal svůj hlas. *16* *16* *16*
  • Prosím někoho zasvěceného o informaci, co je to za primitiva, který na těchto stránkách čas od času cituje výňatky z různých zákoníků, které jsou normálně dostupné i na Nettu.Je on opravdu tak blbý a podceňuje intelekt normálních lidí, a nebo je to prach sprostý provokatér.!Já patřím převážně mezi pasivní účastníky těchto stránek, ale jeho debilní příspěvky mně už začínají opravdu iritovat.Na druhé straně ale jsem nucen demokraticky uznat že i blbiost je lidská vlastnost!!!
  • 1922 Mussolini
    1933 Hitler
    1948 Gottwald
    2013 Zeman
    ...
  • Trestní zákon č. 1/2013 Sb.,:
    § 1: Kdo PODPORUJE nebo PROPAGUJE korupční samozvané sekty které prokazatelně směřují k POTLAČENÍ PRÁV a SVOBOD OBČANŮ…
    § 2: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k těmto sektám,..
    § 3: Kdo potlačuje právo OBČANŮ NA REFERENDUM
    bude potrestán ODNĚTÍM SVOBODY až na DESET LET.
    • Typický komunista: lhát, lhát a překurovovat skutečnost za každou cenu.
      Nezměníš ale nic na tom, že PROPAGACE KOMUNISMU je TRESTNÝ ČIN, za který můžeš dostat a deset let odnětí svobody !!!
      • tebou počínaje zavřeme za potlačování svobody demokracie a lidských práv
  • převzít moc v celém státě a je vymalováno. Sekty zkorumpovaných stranických darmožroutů potřebujeme asi tolik jako potřebujeme klíšťata. Také nic nedávají, jenom sajou. Buď ať je tady OBČANSKÁ DEMOKRACIE nebo prezidentský systém s přímo zvoleným prezidentem
    • Kdyby se to stalo tak by v celém státě nebylo vymalováno, ale nablito. *1*
  • Zemákovi jde o podržení Rusnoka a jeho lemplů co nejdéle u korýtek a podusit Sobotku za jeho nesympatie k jeho ožralé osob.Nechápe,že to co dělá není přínosem pro zemi.Hradní mátoha se opět projevuje *11*
    • Však také by to bylo nejlepší, co tu máme. Nová vláda s takovejma zvolenejma sráčema bude zase jen na škodu a zlodějny a zase se všechno jen oddálí. Rusnokova vláda pracuje rozumně. Neplete se lidem do jejich věcí a stará se o státní funkce. Nikde na světě není lepší vláda, než tam, kde vláda se nesere do občanských záležitostí. Příklad: Severské státy, Izrael atp. Lidé si totiž umí svoje věci vyřešit nejlépe. Bývaly doby, kdy i velký spor vyřešilo pár facek a byl klid, to je nepopiratelný fakt.
  • Republiku už jsem jako modrý dávno zničil a rozkrad s ODS blbečkové. Čumte.
  • Hlavně že tam nejsou modrý dobytkové zlodějský a Kradousek.
  • Zemane , jen ho podus ve vlastní šťávě! Sobotka si nic jiného nezaslouží. Sice vyhrál volby o pár tisíc hlasů, ale je to bazmeg co český lid už dlouho neviděl. Tváří se jako levičák a při tom nechá Bohumínské usnesení klidně fungovat. Tak se chová levičák?? Je to WC!
    • Trestní zákon č. 40/2009 Sb.,:
      § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k POTLAČENÍ PRÁV a SVOBOD člověka…
      § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
      § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, KOMUNISTICKÉ nebo jiné GENOCIDIUM nebo ZLOČINY nacistů a KOMUNISTŮ PROTI LIDSKOSTI…
      bude potrestán ODNĚTÍM SVOBODY až na DESET LET.
      • Ten zákon změníme, abychom tě mohli dát Chocholouškovi.
        • ty nezměníš vůbec nic *3*
    • Spravne. Komuniste na sva mista !
      • Tudiz na kandelabry! *16* *16* *16*
  • S takovým darebákem v čele,jako je Sobotka,s přihlédnutím jak už ČSSD pomohla tuto zemi zbídačit, nejspíše čeká vše co prolezlo lumpáckou stranou ČSSD co nejkrutější odporažení na katovskýmch mučírnách.Také znárodnění veškerého majetku svých rodů.Zúčtování s lumpy,kteří tuto zemi zbídačili bude velice kruté.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit