Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už má Mynář prověrku?
    • vanhorne
      "Už má Mynář prověrku?"
      Ma opilec dva pindoury v trenkach?
      Pravo Dec.17.2013,Zemanuv svagr Petr Bednarcik,totiz ziskal post na MV.
      Kolem toho, ze k tomu postu prisel jako slepy k houslim jsou take nejasnosti a vubec kolem jeho osoby a jeho podnikani.Holt STB ma porad mocne chapadla, tak pomaha jak muze hradni dictature ktera ma podle vseho neomezenou moc.Za Mynare ruci STB proto nepotrebuje bezpecnostni proverku, za Ovcacka ruci Zeman za ktereho zase ruci Slivka.
      Tak ta hradni verbez hospodari.☺
      • Kníže jakožto občan dvou států ji taky neměl tak oč ti jde?
    • 30 minuta je tvá odpověď
  • No a vzhledem k tomu, že to podlé, prolhané, křivácké, populisticky žvástavé, dementní, ožralé, klátící se NIC - jakýsi zeman kašle z vysoka na soudní rozhodnutí, tak se neděje v podstatě vůbec nic.
    U toho obludného olizovače rusácko-číňanské řiti lze jediné. Totálně ho ingnorovat a přežít dobu která mu zbývá než se propadne na smetiště dějin jako další obdobní gegnstři.
    • Nepiš o sobě trosko nic jsi nedokázal
  • Limiť je 3,77 promilé vogo
    • Co je to, prosím, vogo?
      • čo je henten ony bazmek vogo
  • Dobytek vyžírá státní rozpočet na úkor lidí kteří berou 11 tisíc hrubého, s tím platem by si mohl tlačenku koupit za své.
    • Dotaz kolik ze svého dáváš na statní dluh sám od sebe?
      • Tak za prvé, státní dluh není můj dluh, celý život jsem žil abych si nemusel půjčovat a když tak jsem to dle dohody vrátil. Za druhé státu poctivě platím a to nejen já ale asi 70 % obyvatel.
        Daň z potravin, daň z benzínu, daň s bydlení, daň s podnikání, sociální pojištění, silniční daň atd. atd. tak nechápu proč bych měl platit dluh státu, který zavinili politici a jejich zlodějiny a neschopnost vyjít s penězi ačkoliv jsou za to královsky placení.
        viz.: Zeman, Klaus, Babiš a jím podobná zlodějská svoloč.
        • Prezident i ten Babiš platí daně v čr na rozdíl od miláčka národa Kvitové.
          Tak že můj dotaz je kolik ze svého sám dáš na statní dluh?
          • vanhorne
            "Prezident i ten Babiš platí daně"
            Tak at hraji tennis aby nemuseli platit dane.
            • Aha tak že platit daně v Monacu je podle tebe správné?
          • pane jo, vy jste ale hlava, Kvitová, pěkné *15* *15* *15*

            myslím, že si dneska zasloužíte cenu "hlupák dne" ten pán vám odpověděl a vy mu kontrujete Kvitovou, bože
            • kviťujetě Kviťovou vogo
            • Neodpověděl na mou otázku a ani vy asi neumíte číst?
  • Už zase se pořádá hon na našeho Miloše. Nejvíce mě štve, jak se k němu zachoval Trump. Podle Sputniku ho měl Trump pozvat v červenci do Alabamy na nějaké dětské vystoupení, aby nemusel furt šmejdit na netu a nic. To si Miloš opravdu nezasloužil! A času už není moc.
    • A proč by zval pan prezident významného státu do svého sídla jakéhosi bezvýznamného tupého, podlého žvástavého olizovače rusácko-číňanské řiti - prostě jakousi dementní nulu odkudsi z kolonie vychodostepních nájezdnických bolševických kmenů??????
      • Karas tvé IQ sklenice vody VILe vyplodilo maximum
    • času ,nejni moč vogo
    • vanhorne
      "A času už není moc"
      Ma to znamenat "Nevime dne ani hodiny"?Preji mu aby vydrzel do voleb a z Hradu ho vyvezli opileho jeste za ziva.☺
      • Ano pamatuji si to jmenoval se Havel
        • vanhorne
          "Ano pamatuji si to jmenoval se Havel"
          Nepamatuji si to, protoze jsem tady nebyl.Videl jsem ale, nejake video ve kterem vystupoval
          Zeman pod vlivem alcoholu.Zeman, kdyby byl trosicku chytrejsi, tak na verejnost opily nikdy nevyleze a neotevre svoji sprostou hubu.Kdyby Dr.Jekyll nepil a nevylezl na ulici, nebyl by Mr.Hyde.
          • Ano Havel opilec co rozbíjel pro zábavu skleničky ze servisu po paní Benešové.
            • Tak že se vrátíme na začátek .A co ty kolik dáváš ze svého sám a dobrovolně na státní dluh?Doufám že otázka není těžká a že jí rozumíš? Protože je tu pár jedinců co jí nerozumí?
            • vanhorne
              "Aha tak že platit daně v Monacu je podle tebe správné?"

              Kde jsem neco takoveho napsal?Jestli Kvitova je obcan Monaca, muze si podle zakona zvolit platit dane tam nebo v Cesku.Ja mam zakonem danou moznost platit dane v Canade, proto je platim tam.Jestli se ti to nelibi a zda se ti , ze te okradame, snaz se o zruseni techto zakonu.Zatim bez plakat za Zemanem na Hrad,nebo za kobliharem do Čapího hnízda.
  • Chutna mu vogo, za naše VOGO,ešte nakejho becherak přidej
  • to se nám to žere když nám lidi půjčují *14*
    • říká USA směrem k Číně *15*
  • Kdo chce volit zemana bude a hic ha tom nezmění cestovaní hlavy státu
  • Vždyť na těch foto vypadá jako by ho měli spíše zavřít do Bohnic !!!
    • josef.servit.9
      Nevěřím, že jste absolvent VUMLŠapiro a nevěřím, že se podaří McCaina dopravit do Hagu,
      kam patří?
  • Nechtělo by to zopakovat rok 1618 kdy proběhla pražská defenestrace?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit