Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není šprochu aby na něm nebylo pravdy trochu.Zas křišťálově čistá akce českých aktivistů.
  • Otázkou je, kolik nás ta sranda stála. Buďte si jisti, že Súdán (ani jiné banánové republiky) by toho nezodpovědného hlupáka jen tak zadarmo z vězení nepustil.
    • Tak, tak a před volbami si to Socani nemohou dovolit. Už tak mají na kahánku. Myslím, že dluh za advokáta o socanský dům bude taky financovaný z podobných černých fondů. Co tam ten náš černoprdelník vůbec dělal? Provokoval. Dráždil hada bosou nohou!
      • víš o tom úplné h.... dal peníze na léčení člověka... představ si to.. a tamnímu estblišmentu se to moc nelíbilo.. nepatřil do jeho klubu..
        • Álojz, víš prd a kydáš!
  • Kolik nás to všechny stálo? .. *16*
    • a kolik myslíš, že nás stojíš ty ?!?
      • No úřad práce stojí dost. Ten sociální systém je pro"některé" skupiny dost štědrý., Na téhle židli jsem každému říkal- neberte úplatky, neberte úplatky. Je to marný, je to marný, je to marný...
  • komedie kralem .tak dobre vypadajiciho vezne po muceni a utrapach jsem v živote nevidel.jdete se podivat do nasich veznic a mužete porovnavat.takovou kondičku jsem u tiraneho vezne nevidel.kdo mu daval penize na tu jeho misi.to je otazka.
  • Tak to máme 500.000,- Kč za speciál a letku, 100.000,- Kč palivo, 200.000,- Kč platy a náklady na panáky z ČR, 10,000.000,- Kč dary + oprava křišťálových lustrů, prémie všem tj. 1,000.000,-. suma sumárum do těch 15 mega se vejdeme sódruzi. Sobotkovi také něco. Mlátit, mlátit, mlátit. Zvracím. Z cizího krev neteče a Sobotka s Bakalou za prodej OKD by měli dostat doživotí.
    • ty blbe.. co tady řešíš? Až Ti poteče do bot, tak se mají na tebe také vykašlat?Na kolik sebe ceníš?
      • Nelezu, kam nemám a nežebrám u vlády o pomoc. V zahraničí dodržuji pravidla a místní zákony. To je co, Álojz?
      • Ty jsi dobrá Milka... *1*
  • No mám trochu jinou představu o týraném člověku,zajímavostí by také bylo,kdyby ministerstvo zveřejnilo,kolik to stálo daňové poplatníky a proč celou akci platil stát,když církve dostali restituce, vyslali jej tam na MISI, tak to mají také ZAPLATIT,ministr zahraničí to vyřídil, ale platit to má zadavatel mise! *16* *16*
  • Už pan Jašek řekl, kolik bude po českém státu požadovat jako odškodné za to, že mu nezabránil tam jet?
  • Ministra zahraničí ČR přivezl domů podporovatele teroristů, který předal 5.000 USD teroristům, kteří byli v protivládních demonstracích zraněni - konkrétně "popáleného sudánského studenta" - sic!
    • Nota - bene: Ty "protivládní demonstrace" spočívaly v zapalování automobilů v rezidenční čtvrti. Takže pan Jašek měl peníze předat spíše majiteli automobilu, který činností toho "popáleného demonstranta" utrpěl ztrátu na majetku!
    • Zajímavé je, že o pár článků dále se píše, že jiný podporovatel terorismu (IS) byl odsouzen do kriminálu a k psychiatrické léčbě. Přitom ani nic nespáchal, jen "projevil úmysl".
  • Soud v Súdánu mi připomenulo politické procesy v padesátých letech u nás.. vykonstruované případy...
  • Proč vám přijde divné, že stát řeší své občany? Jednou jsme komunitou určitého národa a k tomu patří se také o sebe zajímat a pomáhat si. Navíc - Petr Jašek není kriminálník - byl zavřen pro svou víru, o které na islámském území nemlčel.
    Jak byste chtěli vy, aby se k vám zachoval váš vlastní národ, kdybyste se ocitli v podobné situaci?
    Co jsme jako Češi za národ, že nás nezajímaví druzí Češi, ale jen to, kolik co stojí?
    • Víš, že momentálně je v zahraničí vězněno více než 1200 českých občanů. Proč byl vyvolen právě tento, aby byl "zachráněn"???
    • Pan Jašek nebyl zavřený pro svou víru - ale pro (v Sudánu nezákonné) předání finančních prostředků oběti protivládní demonstrace! Čili - pro faktickou podporu terorismu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit