Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jak to s podniky po roce v čínských rukou dnes vypadá? Nejpřekotnější vývoj zaznamenaly Pivovary Lobkowicz, v nichž Číňané koupili 90procentní podíl. Mají za sebou špatný rok. Už v prvním čtvrtletí uvařily o čtvrtinu méně piva v meziročním srovnání a tržby se propadly o sedmnáct procent. Aby toho zmaru nebylo málo: K tomu pivovary dostaly pokutu od České národní banky za to, že včas ani nedodaly výroční zprávu. V druhém pololetí se tento pokles podařilo alespoň zbrzdit.
  • Loni v září se vrátil prezident Miloš Zeman z Číny - a pochlubil se, že s sebou přivezl investice za desítky miliard korun. Skutečně, do Česka vtrhla šanghajská společnost CEFC a nakupovala jako v supermarketu, co jí přišlo pod ruce: nemovitosti, hotely, aerolinky, cestovku, fotbalový klub, pivovar, vydavatelství, televizi. Zkrátka vše, co bylo zrovna na prodej a nač ukázal evropský šéf CEFC Jaroslav Tvrdík, bývalý ministr obrany, nyní v úspěšné roli lobbisty v českočínských vztazích. Jen to tedy nebyly slibované investice, ale spíše akvizice - nákupy již existujících firem.
  • Aktuálně o sobě čínská společnost CEFC v čele s Jaroslavem Tvrdíkem dává vědět svým zájmem o koupi obří kancelářské budovy Florentinum v centru Prahy. V realitách se daří, ale ve finančnictví a energetice, což měly být priority, zatím nikoliv.
  • Tvrdíkova čínská uzávěrka po roce: spory v pivovaru i ve Slavii, banka v nedohlednu
  • to BTW
    je záslužné, že si děláš statistiky a docházku všech členů na Tiscali, opravdu super, je dobře že si našel svou životní cestu a smysl života.. *15*
  • souhlas ruskej homoprute *15*

    nikdo neumí takhle podvádět s hlasováním, jsi sovětská hvězda míru

    prostě klasický podvraťák, stejně jako tvůj hradní guru prasečí hlava *15*
  • Chichichi, lautr howno umí teplouš Semjon Gayínek, inu v 60. letech se není čemu divit!!!
    V noci tu byl ještě ve 3:00 a od čtyř nanovo!!!







    3,14ČA !!!
  • Ano, a připojujeme se vřelým přáním "CHCÍPNI už konečně, stará strukturo!" Je to jedna z těch ku.ev, co v '68 podepsala "zvací dopis"!!!
  • Co foxtrot, tango perverso!
  • To ani náhodou, dneska mám službu já *15*
    Né dělám si srandu, šel jsem náhodou kolem.
  • nejsi
  • Dneska jsem tu první havloidní chátro.








    PCHE !!!
  • jo? A to já si jen tak kopu do tebe - sprosté chátry z chlívku.A chátra to musí strpět. To už je úděl odpadu.
  • tak vidíš? A krásná je tvoje naprostá bezmocnost obyčejné chátry s tím něco dělat. Zalez do chlíva!
  • ... BIJEC tráví hodiny svého tupého života hlídáním, kdo jej poplival, a hlasováním degena :)))
  • ... jen na okraj: hlupáček BIJEC je o ničem, horší je, že pravidla diskusí zde jsou k ho*nu :)))
  • jo, od tebe prasete z chlívku to sedí!
  • nestyď se. Na tom že čicháš Simonce kalhotky a klátíš vlastní matku není nic strašného. U vás v chlívku běžná věc.
  • ... BIJEC je primitiv, který nahrazuje nulový intelekt domácími vulgaritami a hlasy ubožáka :)))
  • ... jsi na dně, moc si užívám bezmocného primitiva, tvou tupost jsem poznal díky tiscali :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit