Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omluvu šéfa teroristického státu nelze akceptovat...
  • Pamela
    Takže Tiscali nehodláš trvale blokovat zdejšího multinicka a zloděje?
    Fajn. Poneseš plné právní důsledky spolu s ním.
    Toto je moje osobní fotografie a nikdo cizí nemá právo ji vydávat za svou.

    Udělala jsem si nicka soudružka Pusinka - byla ukradena.
    Udělala jsem si nick Američanka Simona - byla ukradena.
    Stejně tak Křenková a nyní Pamela.

    Takto si představuješ debatu ty StBácký prase? Když nejsi schopen unést jiný než
    Kremelský názor tak tu nemáš co dělat. Protože zde jiné názory vždy zaznívat budou
    • Panela
      Jsi lhář fašistický holkofobe. Neuneseš názor názorové oponentky a tak pořád osočuješ a lžeš! Já jsem Simona a hotovo a ty se jdi třeba ulhat k smrti!

      Už jsem napsala dopis a pošlu ho na ministerstvo, aby tě zatkli za lživou propagandu. Mou fotku mi brát nebudeš.

      A už mě neotravuj, musím roznášet letáky abych mohla na jaře zase do Španělska.
      • Pamela
        Ty StBácký prase! Přestaň krást moji fotku a moji identitu.
        Dopouštíš se trestného činu podvodu a krádeže.

        Tobě trvale vadí že jsem holka a proto jsem tě označila za holkofoba.

        Já jsem Simona a každý si snadno zjistí že nick Pamela jsem si registrovala dříve než
        ty Panelu
        • Panela
          Jsem Simona.

          Pa
          • Pamela
            Jsi jen StBácký gauner a zloděj.

            Já jsem Simona. Pamela tu byla dříve než tvá směšná napodobenina s N
  • Pamela
    Ty Stbácký lumpe.

    Přestaň krást moji osobní fotku.
  • Panela
    Takže masový vrah Obama, držitel Nobelovy ceny míru, se omluvil. Těm mrtvým je to ale tak nějak jedno, protože prdí do kytiček zespod.

    Kdy se omluví zbytku světa za ty statisíce mrtvých a vyhnaných?
  • Pamela
    Ruská sebranka se nám dodnes neomluvila.

    40 let nám kradla uran a stavěla si z něj rakety
    • Panela
      Zloději, kradeš mi obrázek a nick. Podám trestní oznámení. Já jsem Simona a jsem holka. Holkofobe!
      • To je tvoje osobní fotka, Simíku? To teda nic moc. Už jsem viděl dokonalejší tranďáky.
        • Pamela
          No a co? Jedná se o krádež. Toto je moje osobní fotografie a nikdo
          nemá právo ji používat. Já jsem Simona. Takže se jdi léčit holkofobe

          Je to stejné jako kdyby ti někdo vzal tvoji obchodní značku a vydával se za tebe.
          Jedná se o krádež a podvod.
      • Pamela
        Ty kradeš mojí osobní fotku a dopouštíš se trestného činu krádeže StBácký *12*

        Každý si může snadno zjistit že Pamela tu byla daleko dříve než tvá napodobenina
        Panela. Budeš tvrdě platit zloději
      • Přesně tak, multinick Simon krade nicky a obrázky nonstop...
        • Pamela
          Já jsem Simona.

          Ty jsi multinick pav.lik alias caligula alias visitior.
          Vy kradete měsíce moje nicky a nyní i osobní fotku.
  • Takže tim je to spláchnuté? Zabili jsme desítky lidí, omlouváme se. A kdy se Amerika omluví celému světu za půlstoletí vyvolávání konfliktů jen proto, aby si hájila a rozšiřovala své sféry vlivu? Kdy se omluví za ty statisíce a milióny mrtvých?
  • A už vrátil nobelovku za mír? Co je to za frašku když ji obdrží prezident země co v té chvíli válčí na několika místech na zemi?
    • Nobelovka za mír je fraška již dávno. Má ji terorista, vůdce nejagresivnějšího státu světa a nyní ji možná bude mít hrobařka Evropy. Nobelovky za mír posledních desetiletí je spíše seznam hamby.
  • Jaká omluva. Jako válečný zločinec by měl bručet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit