Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ožralý prezident Zeman v opilosti ( to ho neomlouvá) hrozil Sobotkovi kalašnikovem, vystrašil děti pana premiéra, ale když chce někdo v nadsázce podřezat Ovara, hned křičí, jako by ho na nože brali!!! Cos zasel, opilče, to sklízíš! Fujtaybl s tebou!
    • KIMCID

      Hnůj a primitiv bbbbb nám ukazuje kam až lze klesnout když jste dítě rudého švába. Měl to smutné dětství ten náš bbbbb asi ho znásilnil pionýrský vedoucí :-D:-D:-D

  • mun.go

    Stracheho video to je něco jako pověstná Mečiarova disketa (vlastně CD), které se mu "objevilo na stole".

    Mečiarova disketa

  • "Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví.", to se vědělo už v 19. století.

    A to tenkrát nikdo netušil, že v r. 1945 nás čeká "osvobození" s drancováním, znásilňováním, anexí Podkarpatské Ukrajiny, zabráním bohatých ložisek uranu jako prý "válečné kořisti" a nahrazení hnědého komunismu rudým nacismem. A v r. 1968 pak "bratrská pomoc"...

    • josef.chmela

      Ty už jsi z toho Putina a Ruska úplně mimo a nemocný. Jdi se léčit. Obávám se, že už ti stejně níkdo nepomůže.

    • Ale to je už mimo téma, že? Ačkoliv, ať je téma jakékoli,  vždy reagujete takto, milý občane.  Inu, když není jaksi více informací, či co, musí i tato troška vystačit, že? 😈 Být Vámi, pozorně si prohlédnu všechna temná zákoutí svého příbytku. Co kdyby tam někde byl ON?! Všemocný Vladimír Vladimírovič Putin?! Nebo jen jeho podobizna na tričku?! Nebo  láhev vodky, to by bylo přitěžující a obtížně vysvětlující, že? 😈 

      • Milý Tiradore, to je spíš pro odlehčení. A pokud jde o mne, žádná paranoia mne rozhodně nesužuje. Ale to co uvádím jsou fakta, která si každý může vyhledat. U nás na to mnozí lidé zapomínají a mohlo by se nám to vrátit. Všude na světě jsou lidí hodní i zlí. I v CCCP jsem potkal mnoho i obyčejných lidí, kteří byli velice přátelští a ochotní kdykoli nezištně pomoci.

    • Děkujeme za 178. výživnou exkurzi do minulého tisíciletí v tomto roce. 

    • KIMCID

      my víme že jsi zamrzl v 19. století a na víc jak opakování vět nemáš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit