Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Volte Karla, tupé ovce. A stádo poslušně běží. Nářez od vůdce odporu k vládě" - konečně to někdo řekl nahlas, překvapuje mne, že to vůbec někdo zveřejnil, poslední dobou je cokoliv, co někdo řekne proti našemu rakouskému (ne)příteli je považováno za prohřešek proti dobrým mravům ...
    • http://www.youtube.com/watch?v=h7UZZkCSXts
      • ... paměť národa má asi Alzenhaimera ... video odkazuje na opoziční smlouvu ...na to se dá říct jediné - období opoziční smlouvy, napadané Havlovými souvěrci bylo období ekonomické stability, u náš za to Zemanovi nadávali, v zahraničí okamžitě stoupla důvěra v naší ekonomiku, což bylo prokázáno vzestupem hodnoty akcií rozhodujících velkých podniků, opoziční smlouva se nelíbila lidovcům, Rumlovi, tenkrát falešnému Judr, Kalvodovi a podobným exsitencím, protože je odstřihla od vlády a přesně to byl důvod pro její uzavření, proti těmto lidem byla mířena. Proto Zemanovi mám řadu výhrad, ze všeho nejvíc mi vadí jeho vstřícnost k EU, ale opoziční smlouva je jeho velké plus! Díky tomu se podařila sanace našich bank, které byly v zoufalém stavu, teď, když bankovní sektor v řadě zemí EU kolabuje, my sklízíme, co Zeman opoziční smlouvou zasel a banky máme stabilní!
        • Mate pravdu,Zemana nevolím,ale opoziční smlouva bylo dobré řešení .Jen si vzpomente,jak tenkrát lidovci a US vydírali a stále stupnovali své požadavky.,myslili si totiž,že to bez nich nepůjde.
  • Šlectické tituly a privilegia zrušil již TGM. Tyhle oživlé mrtvoly patří na smetiště dějin. Když si někdo myslí, že je Bohem vyvolená elita, tak je to téměř vždy blb.Švanzenberg je nastrčená figura a cizák. Naši předkové se musí v hrobě obracet. Hodně Čechů muselo zemřít, abychom si udrželi naši identitu a svobodu . A my - fabriky rozdáme zahraničním fyrmám, od wietnamců si necháme ukrást desítky miliard ročně, do vlády pustíme cizáky a ještě schválíme zákon, podle kterého se dopouští zločinu, kdo to kritizuje.Co se to s námi stalo?
    • Máš možnost si vybrat mezi cizákama z východu a nebo ze západu
  • proč musíme mít stále prezidentem dědečky,proč neůžeme mít mladého,atraktivního a bystrého prezidenta jako v Americe?Připomíná mi to pohádku Pyšná princezna a její rádce,také prý Někdo z kandidátů usiluje o navrácení majetku Českého Krumlova.....?Tak já jdu volit menší zlo Miloše. *7*
  • Volit knížete jako předsedu TOP, člena vlády, člena Bildenberg group, cizáka, který pořádně ani neumí česky a podílí se na všech deformách proti většině lidu, je pro mě naprosto nepřijatelné.
  • Volit tzv. knížete znamená volit všechno zlo, které přinesla pro obyčejné lidi ODS. Vždyť právě z hnízda tohoto degenera a cizáka pochází nenáviděný Kalousek a jemu podobní. A studenti, ti se již nemohou dočkat až dojde i na ně a budou platit své školné A hymna, kterou on jistě dobře umí= říš rakouská nezahyne, sláva vlasti císaři.....
  • Tak vážně nevím, zda je zrovna kníže to nejmenší zlo ze všech kandidátů... Vážně si nejsem jist, co jeho voliči od něj očekávají ale jakési placebo v podobě skrytého přirovnání ke Karlu IV, je opravdu málo... Nebo to má být nějaký snobismus? Případně léčba komplexu méněcennosti? Kníže bude naším prezidentem teď to Evropě ukážeme...? A přitom se ještě tváří jako lidumil...? Směšné, ubohé a najivní zároveň... A stejně jako jindy, i tentokrát na tyto vlastnosti český národ doplatí...
  • Schwarzenberg je Rakušák. Ani nemluví česky. Slyšeli jste hymnu v jeho podání? To je ostuda! Takového prezidenta nechci!
  • odmítá majetkové přiznání kryje všechny velké zloděje
    • Kdo?
  • Jaký kníže, myslela jsem, že tyto tituly zanikly za 1. republiky. Jaká noblesa? Mluví jak dlaždič /Rakušany já znám, to jsou magoři/. Při jednání usíná. Vždyť je na něm znát degenerace rodu. Navíc jeho tchán byl nacista, obdivovatel Hitlera, to si nikdo na válku nepamatuje? B eneš aby se obracel v hrobě. Vzpamatujte se , lidi.
    • Vzpamatuj se soudružko, a dodělej si základní školu!
      • Co se sejít, abych ti to "soudružsky" vysvětlil a třeba by jsi už neměl čím kousat trotle? Každý kdo nepřede nad zlodějinami, korupcí a amnestiemi není komunista ty blbe, ale ty zůstaneš blbem, kdyby tu byl třeba Raždí *16*
        • Máš pravdu potřeboval by ty zuby vymlátit, dobytek
    • Když pán Bůh rozdával rozum, tak se už nedostalo, že?
      • ...až tak?...to si myslíš o Karlovi?
  • Omno je to těžký, když spousta našich osob ženskýho pohlaví zvlhne, jen jak uslyší "kníže" nebo "šlechtic", zkrátka modrou krev. Asi by i to právo první noci braly. Důsledky je jaksi nezajímaj.....
    • ppp
      jsi blb,nic jineho
    • Je zde napsáno mnoho, ale větší pitomos jak tato zde ještě nebyla. Kdy by to čettl když chceš tak tedy kníže,tak by asi smíchy usnul.
    • No, nanynky, co se touží provdat za bohatého milionáře. Ale právo první noci už asi zavádět nelze. Důvodem je akutní nedostatek panen, to už se musí hledat někde mezi nejmladšími....Jinak už to pak není "první noc", to panenství byla podmínka, ani šlechta nechtěla nějaké už "olízané vdolečky"...Dneska už ani nelze natočit známou pohádku "Panna a netvor", protože nějakého toho netvora byste našli, ale najděte tu panenku, chá chá, řekl by i Hurvínek Máničce....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit