Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marcelskrc

    Je tak jsem si spletl den, franinu už nepoužívám tak dlouho. Ty jsi neomylný nebudeš ty volič SPD.

  • vanhorne

     Co by na ty dve vysmate poupatka rekl feldkurat Katz?

  • vanhorne

    "ode dneška zákaz vycházení "

    Sacre bleu, to jsem zase 3 dny spal, ze uz je Sobota? The curfews will take effect from Saturday, and will run daily from 9pm (1900 GMT) until 6am the following morning, Macron said in an interview broadcast on national television. The curfews will remain in force for four weeks.

    Emmanuel Macron a annoncé mercredi la mise en place d'un couvre-feu de 21 heures à 6 heures, à partir de samedi et pour quatre semaines "commence le Samedi". Bonne nuit.

  • Marcelskrc

    koukám na France24, v Paříží je ode dneška zákaz vycházení od 21 do 6, zatím na šest neděl, žádně diskuse se nekonají

    havloidům viditelně teče do bot

  • Vláda aniž by měla nějakou statistiku kde se kdo a kolik nakazil, tak nám každý den utahuje opasek kolem krku stále těsněji. Už se těším na to až tato vláda bude stát před soudem a budou říkat mi jsme nic nevěděli, ale stále více jsme vás omezovali. Doufám, že pak budou všichni také na několik let omezeni na svobodě.


    Je třeba poznamenat, že ty hrozivá čísla lidí, co mají údajně koronavir v sobě (testy jsou z 99% chybové) nemají vůbec žádné příznaky a nikdy je mít nebudou. Strašení ovcí by již mělo přestat.


    Nemocnice mají za zemřelého na kovid 6000 Kč, ale za jiného zemřelého jen 2000 Kč. Už chápete proč od začátku roku všichni zemřeli jen na kovid?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit