Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Štědrý den padaly teplotní rekordy. Zachránilo se tisíce bezdomovců díky příznivému počasí. Bože děkujeme ti! *1*
  • Jeste sis tam, mel pripodeposat-zlodej nicku a dobytek. *3*
  • Pohádkově vymalované Vánoce a zasněný Nový rok. Ale hlavně zdraví, štěstí, prachy a především hodně času na své blízké a vůbec na všechno, co vás baví, Vám přeje ničitel Notů a teček.
  • Také přeji hezké a příjemné prožítí Vánoc a do Nového roku 2014 pevné zdraví a hodně úspěchů, a to nejen redakci Tiscali, ale i všem přispěvatelům. A těm co jsou vulgární a vyjadřují se pod cizími nicky navíc přeji, aby došli odpuštění až se budou zpovídat před Nejvyšší Spravedlností.
  • Díky Vám, také přeji redakci hodně štěstí, zejména objektivnosti a výběru témat do nového roku *14*
  • To je od redakce hezké, díky. Redakci přeji, aby v příštím roce mohla objektivně informovat i o tzv. kontroverzních tématech, kterým se dosud vyhýbá.
    A i když nejsem soc. demokrat, myslím to upřímně.
  • Tak akorat. Jak mate velky mozek? *3*
  • Já přeji redakci tiskali a všem slušným přispěvovatelum š'tastný Nový rok,přál bych si abychom si nadále vyměnovali názory na dění v naší zemi,prostě říkej si co chceš ale bud slušnej a cti názor jiných.
  • Redakci preji tez krasne svatky,a vsem antikomunistum take.
  • a jak ty?
  • Taky přeji vše nejlepší Vám a vaším dobrým stránkám. *14*
  • jak mas velky prsa?
  • pozooooooor smradi!!!! jdu na vas !!!!!!! priskripnu vam usi do lavoru pozooooor pozooooor jsem tu kdkooooooo me smrt smrt kooooooo je tam hlavne koooooooo!!!!!!!
  • Na boj za mravnost a pravdu nesmime nikdy rezignovat. Zlo musime odhalovat a odmitat, pozitivni priklady sami davat i sirit a nekompromisne mravnost vyzadovat, vsude, kam svym vlivem dosahneme. V rodine, ve skole, v zamestnani, na verejnosti i v soukromi a kdekoli jinde. Spolecnost z tezke nemoci za nas nikdo nevyleci, jestlize sami nepricinime. *4*
  • tvůj fotr zadnej spisovatel nebyl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • I já vám přeji veselé Vánoce a vše nejlepší v novém roce 2014 a víc cenzury sprosťáren a ne cenzury diskutujících,kteří napíši objektivně pravdu a uznávají konstruktivní diskuzy,protože každá věc má svůj rub a líc.Nepatřím mezi ovčany ,protože mě kvalitní profesoři naučili používat vlastní hlavu na SŠ .Budu se těšit na objektivní zprávy inteligentních redaktorů a ne patolízalů za každou cenu.Můj strýc byl spisovatel a ten pro pravdu žil i umřel.Byl jsem překvapený co je o něm na internetu positivního i po 40 letech,kdy svou pravdu mohl publikovat např.v NDR a Jugoslávii,ale ne u nás.
  • Mila redakce! Dekuji za prani a take ja vam vsem preji vam hezke Vanoce plne lidskeho stesti, lasky, zdravi a pohody. Vypracovali jste se mezi nejlepsi portaly, usilujici o pozitivni hodnoty, ktere vytvareji spolecnost, ve ktere bychom vsichni radi zili. Za to vam patri dik. V tomto usili i v osobnim zivote preji kazdemu z vas vsechno nejlepsi a sama vitezstvi v novem roce. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit