Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naopak,skvělý tandem exprezident Klaus-Bobošíková to bude jediná volitelná pravice v České republice!Konečně slušná volitelná strana pro všechny slušné lidi! SUVERENITA!
  • Kádrová dvojčata Zeman Klaus jsou spoluzodpovědná za dnešní pol. marasmus.
    Je smutné že díky zdejším bezmozkům se opět dostanou k moci. Klausovo dítě
    ODS se po všech zlodějnách a skandálech nechá umřít a Vašek se vrátí
    oblbovat lidi v čele tzv. nové pravice.
    Arogantní kmotr Zeman už se nám předvedl. V rámci OPOsmluv rozdal
    dozorčí a státní korýtka ODS. Nyní jima podaroval své podporovatele z před.
    kampaně. Vládní úřad dal členu ´jeho nikým nevolené pidistraničce SPOZ.
    Členové této partaje jsou ¨hlavně převlečení komunisté dnes majetní kmotři
    kteří obchodujou se stejnou bratrskou sebrankou v Rusku teda SSSR.
    Je na čase dát šanci jiným lidem a tyto profláknuté struktury poslat do důchodu.
  • ... korejsky :)))
  • ... delas to celou dobu, jsi vdecny fackovaci pitomec pro kohokoli :)))
  • ).(
  • Dodatek pokud v 80 letech nemáte auto a jste z vesnice tak se tam nedostanete.Zlatí komunisti to byl ráj na zemi.To EU nemohla přežít,proto potřebovala ožraly z chatry.
  • Poslední zkušenost s mafii v bílých pláštích.Vyspělé tzv.kapitalistické zdravotnictví nemá pohotovost zubní o víkendu a svátcích a sice pouze od 9-12h.O lékárnách ani nemluvě.Za 90Kč se vám dostane ošetření,neošetření.A pokud je v okr.městě Dr.Max tak tam mají lidé kliku,protože mají otevřeno do 20hod.Soukromé s předraženými produkty do 17 h.ve všední den a v sobotu do 12 a v neděli zavřeno.Opravdu soukromé podnikání je pro blaho občana,tomu již ani malé dítě nevěří.
  • Nevnucuj se, nulo.
  • Kvůli Gorbačovovi a jeho ženě,která podlehla pozlátku ,ale skutečnost byla jiná.Havel nám neřekl,že ta slavná EU již byla od r.1985 permanentně v krizi,proto potřebovala střed Evropy a východ.Což se podařilo díky lživé propagandě.Konečně dnes to vidíme v bledě modré barvě,ale již na to neskáčeme jako v r.1989.
  • Tak proč se na mě furt lepíš, teplouši???
  • Mne nevyprovokuješ, nulo, já se s tebou zahazovat nebudu.
  • ... to tvé "nesmysli" je kokejsky, tele?
  • ... samozřejmě :)))
  • ... vadím ti snad, bezmozku?
  • ... zkus si představit, že mě ani trochu nezajímá žádný politik, eduarde :)))
  • ... to ty nejsi ani k tomu, primitivní nudle :)))
  • Já volím Karla. Je to aristokrat, kníže, a šlechtic.
  • Ubožáku. Jsi k pláči.
  • Je a bude to tak! K tomu doktoři, primaři a jedeme dál.........?! Nic se moc nezmění, nadávat se bude dál!?
  • No vidíte pane Vlku, kam to za 23 let dopracovala ta "demokracie"v českém podání. Hodně lidí, kteří socializmus zažili, by jeho jistoty moc rádo nazpátek. Ono také k čemu je svoboda cestování, když je člověk bez práce a nemá na nájem, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit