Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chodit při práci? Zbláznil jste se? Já při ní ležím. *15* *15*
  • Jsem holka a chlapem bych nechtěla být.

    Jsou to pro mě jen zarostlá hrubá stoření které potřebuji na odnesení kufru. *15* *15*
  • však ty si to večer vyšlapeš *3*
  • Vážně? Tak to je jiná. Nemáte pár dolarů pro slušné chudé děvče.
    Musím se starat o sirotky a chci postavit kostel. *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • pani V. vypada jak kdyby chodila do Charitas nebo vybirat popelnice ,zadny sarm ani rethorika,kunkani nerozhodne ususene pani bez chuti a vune Chodi si na hrad a ministerstvo jak kdyby sla se smetim pred domemJak proplula celym zivotem neni znamo,ale vysledek pri takovych platech, cestach ,vzdelani na konci je tristni ! Ale neni sama,nasi ministri v lyzarskych bundach jsou v civilizovanem svete take exoti
  • Ano tvá mozková ho.na tu čte každy, ale nidko je nebere vážně.Na vic víme že jsi chlap a duševní onanista. *1* *1* *1*
  • kdybych byl nádeňík tak si tu teď stebou nepíšu...já pracovat na rozdíl od tebe už 6 let nemusím. *3*
  • Jistě sis všimnul že já mám rozumu na rozdávání. Jako slušně vychovaná dívka
    nevolím ani Zemany ani agenty StB.
  • Smutné je že nádeník jako ty se k němu nikdy nedostane. *15* *15*
  • Doufám že ti chutnala a že jsi si šla tak 3x.Kdo měl rozum slovenského STBáka nevolil. *3*
  • jde od válku... *1*
  • Myslím, že je jí škoda.
  • Dejte populistu do vlády a zesměšní se. Soudruh Babiš toto rčení potvrzuje.

    Chtěl by řídit stát a zatím jeho ANO nezvládne ani řídit PS. Nyní se zase sekl s
    Válkovou. Tvrdil že dokáže získat peníze do rozpočtu a zatím tiskne jen dluhopisy
    a zvedá cenu tabáku.

    Jeho Agrofert dále bohatne na státních dotacích ale voliči mu děkují za koblihu. *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit