Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ubožáci u nás to není jiné.Že byste se staraly o Ledeckou,která má dvě zlaté já na rozdíl jsem jí již poblahopřál komu sloužíte se svýma cancama o ničem USA nebo EU?
    • 0
      • Nevím,kdo je tady balík?Vzal jsi si již prášek?Jdi se projit ,někdy je dobré mít na psychopatii chladný vzduch.Nedávej si jeden +,když každý ví,že si ho tam dáváš sám.
        • ... nauč se už konečně psát, balíku :)))
          • ta nejsi bijec. Ty jsi zparchantělý Ruda Hrebeňár z Ostrova, Lidická 1332, Malý prošedivělý skřet který prý píchá vlastní matku.
  • 0
  • Chudá Itálie byla již před 30 lety hovořilo se o bankrotu, to jsem slyšel pouze od novinářů z České republiky. Znám jednoho Itala co si otevřel restauraci na náměstí v jednom městě, byl to můj kamarád a co se nestalo? Řekl, že v tomto státě co lidé chodí jako mumie co se neumějí ani zasmát a jsou tak chudí, že si nekoupí ani zmrzlinu, že tady nebude a taky restauraci prodal vzal Českou manželku dítě a vrátil se dle novinářů do chudé Itálie. Článek co je zde napsán je pouze hloupost, kterou jsem přečetl ze zaťatými zuby. Toto mohl napsat pouze člověk co tam nikdy nežil a já vím o čem hovořím s vlastní zkušenosti.
    V Itálii je více Čechů než Italů u nás. Znám spousta dívek co tam odešlo vdalo se, ale domů již nechtějí chudá to Itálie cha...cha...cha...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit