Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Situace podobná Řecku. I to je tvář Evropské unie, která se pyšní vysokým blahobytem. Domnívám se však, pokud by si Italové, a před nimi i Řekové, hlídali své hranice a nepustili si do země nelegály, mohlo být o něco lépe. K jejich škodě přispívá také to, že nic nedělají proti převáděčům, kteří z migrace silně vydělávají. Ale toto je již jejich věc. I když nic neděláš, neměl bys nic zkazit, tentokrát tomu tak není.
    • Těžko proti něčemu něco dělat, když tam všechno ovládá mafie...viz nepřekonatelné problémy s banálním odvozem odpadků.
  • Ubožáci u nás to není jiné.Že byste se staraly o Ledeckou,která má dvě zlaté já na rozdíl jsem jí již poblahopřál komu sloužíte se svýma cancama o ničem USA nebo EU?
    • 0
      • Nevím,kdo je tady balík?Vzal jsi si již prášek?Jdi se projit ,někdy je dobré mít na psychopatii chladný vzduch.Nedávej si jeden +,když každý ví,že si ho tam dáváš sám.
        • ... nauč se už konečně psát, balíku :)))
          • ta nejsi bijec. Ty jsi zparchantělý Ruda Hrebeňár z Ostrova, Lidická 1332, Malý prošedivělý skřet který prý píchá vlastní matku.
  • chudá země. Ale každé ráno z přístavu pod Vesuvem vyplouvají 2 lodě na moře. Celnici a vojáci. Lodičky jsou nablýskané. Večer po návratu jsem si je vyfotil. Hloupé je, že ta první se navečer vrací špinavá a obtěžkaná desítkami vyžírek které posbírala po moři. Paraziti z Afriky kteří chtějí parazitovat v EU.Ovšem oni se povalují po městě špiní ulice i památky. Pochtívá to peníze a šmelí to s čímkoliv.Pokud nebudou vyhnáni především tito, nic se na obsahu článku nezmění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit