Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já volím pana Zemana.
  • Ono jde o to k jakým hodnotám se dotyčná osoba hlásí a snaží se je prosazovat. I v takové zemi jako je USA mají stále úctu k V. Havlovi a na Čechy se dívali s velkým uznáním "jaký to musí být skvělý národ když má za presidenta takovou osobnost jako V. Havel". Bohužel ten názor hodně pokazil Kikina-Ukradpéro a Milosh Bubble Bum. Ale stále mají ve White-House bustu V. Havla, zatímco Zemana tam ani nepozvali.
  • Souhlas. Nicméně si nemyslím, že Drahoš bude dobrý president: má viditelnou tendenci ustupovat nejrůznějším tlakům a jeho "názory" jsou poněkud příliš ohebné a nekonzistentní v čase. Přesto mi asi nezbyde, než jej volit, protože egocentrické gaunery volit nebudu a mstivého senilního staříka, který se už neudrží na nohou, také ne.
  • "Jsem odhodlaný, rozhodný a výrazný..." HAHAHAHA! Ježek sobě kadeřav... šedivější myš a větší plašan už je z kandidátů jenom Fischer.
  • Pro mě je Zeman a Topolánek přijatelnější než Drahoš s Horáčkem. Jsou kritičtí vůči EU a politickému islámu. To ti dalši dva rozhodně ne.
    http://www.epshark.cz/clanek/346/politicky-islam-a-pravo-saria-by-mely-byt-v-evrope-zakazany
  • Vypadá, že ani jedno, ani druhé *5*
  • Tak s Masarykem lze jenom souhlasit, ale přirovnávat k němu Havla je opravdu více, než odvážné. Podle mne až drzé, ukazující prostoduchost pisatele.
  • Domnívám se, že sám titulek je nicneříkající. Jde o to, o čem se mluví, s kým se mluví a také kdy a kde. Ano, lhát se nemá, ale jsou situace, kdy pravda ubližuje. Třeba teď, když si myslím, že Drahoš opravdu na prezidenta nemá: Byl třeba dobrý vědec, ale jako prezidenta si jej vůbec nedovedu představit. Připomíná mi dost Havla, který se po létech, a ať je mu země lehká, neukazuje, že byl dobrým prezidentem, i když tzv. pravdu povýšil tak vysoko, až se z ní stala lež.
  • S názory J. Drahoše musí každý soudný člověk souhlasit. Jenom bych zdůraznil, že máme parlamentní demokracii, nikoli presidentský systém a president není "vůdce", ale především symbol, vzor, který se těší úctě doma i v cizině. takové presidenty jsme měli v historii pouze dva: T. G. Masaryk a V. Havel.
  • S názory autora lze v podstatě souhlasit. Ale ta gramatika a způsob vyjadřování !!! Pokud je to rodilý Čech, tak by se měl vrátit do základní školy. Jestli je ovšem jeho mateřštinou jiný jazyk a češtinu se učil jako cizí jazyk, tak klobouk dolů.
  • Nevolím presidenta stát o rozloze rezervace Indianské nepotřebuje presidenta ,USA tak velký uzemí mají pouze dve strany Demokraty Republikány anad životním prostředím ochranou planety Allgora i paní z Allasky zvitězí vždy ničení planety obřimi auty pro jednu osobu ,jaký se už šíří v České republice a vytlačují cyklisty z cest lehkozbohatlíci.Zeman leze dozadku Putinovi ač jim nepatřil nikdy Krym ale Allaska ,Krym pařil Tureckým kmenům sultánů a Italům z Benatek Janova který tam vystavili obchodní život v kamených domech .Se střelení letedla z Nizozemí byl taky vysledek Ruský politiky ,že nepřejí Ukrajincům uplatky Dolarů za kontrakty plynovodu Ropovodu v Lichtensteinu a chteji stale i Ceskou republiku jako za své uzemí ač nás osvobozovali američtí letci už v roce 1944 a obešlo by se to i bez Rudé armády to osvobození Československa od nacistů,kteří se v Praze vzdali prostutkám z kaberetu Lidy Kvitové idolu Geblse ,která zavolal ado Plzně američanům že s ejim jejich nacističtí milenci Gestapa Protektora vzdali a chteji do zony osvobozené USA .Drahoš nic nevynaleznul jeto jen jeden z inteligentů co nikdy nic nedelal avysed aba u piva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit