Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V SS žádnýho Bombarďáka Chrchlu neznají, tam znají jen hlad, chudobu, násilí, drogy, strach z budoucnosti ...
  • Já volím pana Zemana.
    • Však si ho zvol, nikdo ti v tom nebrání !
    • Hrebeňáre, to mě nepřekvapuje. Jedinci tvé "úrovně" si vyberou k sobě rovného.
  • "Jsem odhodlaný, rozhodný a výrazný..." HAHAHAHA! Ježek sobě kadeřav... šedivější myš a větší plašan už je z kandidátů jenom Fischer.
    • A co takhle že bys národu ukázal sebe, tvoje moudra a hlavně řešení pro celou zeměkouli.
      • ...nemusím, já opravdu nekandiduju na presidenta. Sorry jako. - mimochodem, jste si jist, že jste opravdu astronaut a ne třeba mimozemšťan???
        *1*
        • A co se týče narážky na Neila Armstronga. Tento člověk nikdy na měsíci nebyl. Ten, kdo tam opravdu přistál se už nevrátil. Čest jejich památce i těm, kteří tam ani nedoletěli.
          • Aha - a věže WTC samozřejmě odpálila CIA, aby měla záminku napadnout ušlechtilé a mirumilovné arabské státy... *1* *1* *1*
        • Můžeš mi tykat, byla to jen řečnická otázka, co bys řekl národu ty... Pokud by vážně pan Drahoš vyhrál, tak by to soudruzi od Karlových Varů až po Moskvu nepřežili. Takže mu to vůbec nezávidím.
          • Ano, bohužel je pan Drahoš (spolu s panem Hilšerem, který ale pravděpodobně nemá šanci) ze všech špatných, hrozných a nejstrašnějších možností ta nejméně špatná volba. Pravděpodobně se jedná o jediné dva kandidáty, kteří by ve skutečnosti neměli sedět ve vězení. Nicméně pořád bude špatný president. - Obávám se, že soudruzi od Karlových Varů po Valašské Klobůky bohužel přežijí všechno; teď už je pozdě - střílet a věšet se mělo v prosinci 1989, jako v Rumunsku; bohužel NEBYLI JSME JAKO ONI a doteď na to doplácíme.
  • Pro mě je Zeman a Topolánek přijatelnější než Drahoš s Horáčkem. Jsou kritičtí vůči EU a politickému islámu. To ti dalši dva rozhodně ne.
    http://www.epshark.cz/clanek/346/politicky-islam-a-pravo-saria-by-mely-byt-v-evrope-zakazany
  • Domnívám se, že sám titulek je nicneříkající. Jde o to, o čem se mluví, s kým se mluví a také kdy a kde. Ano, lhát se nemá, ale jsou situace, kdy pravda ubližuje. Třeba teď, když si myslím, že Drahoš opravdu na prezidenta nemá: Byl třeba dobrý vědec, ale jako prezidenta si jej vůbec nedovedu představit. Připomíná mi dost Havla, který se po létech, a ať je mu země lehká, neukazuje, že byl dobrým prezidentem, i když tzv. pravdu povýšil tak vysoko, až se z ní stala lež.
    • Chlapče, ty jsi upadl hodně škaredě na hlavu.
  • S názory J. Drahoše musí každý soudný člověk souhlasit. Jenom bych zdůraznil, že máme parlamentní demokracii, nikoli presidentský systém a president není "vůdce", ale především symbol, vzor, který se těší úctě doma i v cizině. takové presidenty jsme měli v historii pouze dva: T. G. Masaryk a V. Havel.
    • Souhlas. Nicméně si nemyslím, že Drahoš bude dobrý president: má viditelnou tendenci ustupovat nejrůznějším tlakům a jeho "názory" jsou poněkud příliš ohebné a nekonzistentní v čase. Přesto mi asi nezbyde, než jej volit, protože egocentrické gaunery volit nebudu a mstivého senilního staříka, který se už neudrží na nohou, také ne.
      • Nezapomínejme, že president je podle naší Ústavy "neodpovědný" a malými pravomocemi, tzn. má to být především symbol. Jako britská královna, která dokonce ani nehlásá v parlamentu své názory, ale přečte zprávu, kterou napsal premiér, aniž na tom cokoli změnila. A přestože o ničem nerozhoduje, požívá jak představitelka tradice a jako symbol Velké Britanie obrovské úcty.
    • Tak s Masarykem lze jenom souhlasit, ale přirovnávat k němu Havla je opravdu více, než odvážné. Podle mne až drzé, ukazující prostoduchost pisatele.
      • Ono jde o to k jakým hodnotám se dotyčná osoba hlásí a snaží se je prosazovat. I v takové zemi jako je USA mají stále úctu k V. Havlovi a na Čechy se dívali s velkým uznáním "jaký to musí být skvělý národ když má za presidenta takovou osobnost jako V. Havel". Bohužel ten názor hodně pokazil Kikina-Ukradpéro a Milosh Bubble Bum. Ale stále mají ve White-House bustu V. Havla, zatímco Zemana tam ani nepozvali.
        • hlavně proto, že jim zrušil konkurenci - zbrojní výrobu na Slovensku !
  • Nevolím presidenta stát o rozloze rezervace Indianské nepotřebuje presidenta ,USA tak velký uzemí mají pouze dve strany Demokraty Republikány anad životním prostředím ochranou planety Allgora i paní z Allasky zvitězí vždy ničení planety obřimi auty pro jednu osobu ,jaký se už šíří v České republice a vytlačují cyklisty z cest lehkozbohatlíci.Zeman leze dozadku Putinovi ač jim nepatřil nikdy Krym ale Allaska ,Krym pařil Tureckým kmenům sultánů a Italům z Benatek Janova který tam vystavili obchodní život v kamených domech .Se střelení letedla z Nizozemí byl taky vysledek Ruský politiky ,že nepřejí Ukrajincům uplatky Dolarů za kontrakty plynovodu Ropovodu v Lichtensteinu a chteji stale i Ceskou republiku jako za své uzemí ač nás osvobozovali američtí letci už v roce 1944 a obešlo by se to i bez Rudé armády to osvobození Československa od nacistů,kteří se v Praze vzdali prostutkám z kaberetu Lidy Kvitové idolu Geblse ,která zavolal ado Plzně američanům že s ejim jejich nacističtí milenci Gestapa Protektora vzdali a chteji do zony osvobozené USA .Drahoš nic nevynaleznul jeto jen jeden z inteligentů co nikdy nic nedelal avysed aba u piva
    • Máš to v hlavě pomotané ale co už s tebou. Taková je moc demokracie, že si každý může říct co mu je vlastní. Škoda, že si myslíš, jak nejsi vtipný a prospěšný Trolům z Mosky.
    • S názory autora lze v podstatě souhlasit. Ale ta gramatika a způsob vyjadřování !!! Pokud je to rodilý Čech, tak by se měl vrátit do základní školy. Jestli je ovšem jeho mateřštinou jiný jazyk a češtinu se učil jako cizí jazyk, tak klobouk dolů.
      • Vypadá, že ani jedno, ani druhé *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit