Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by mne zajímalo jak se Mohamedovi mohly zjevit ženské pláže ??? Aby je později přepsal do koránu........ A co říká prorok na I-Phone ??? Nemělo by se to zakázat stejně jako internet. Vše důležité je již přeci zapsáno v koránu. Když zapálili alexandrijskou knihovnu tak to v koránu ještě bylo.... Teď už to tam není ???

    Překrucovat korán dle vlastní potřeby šaríja nezakazuje ??
  • no to je hrozný
  • At si doma delaji co chteji !
    • Přesně tak, ať se to nepokouší tahat k nám !
  • Ať si říká kdo chce co chce muslimská víra je úplně na hlavu, všechny ty jejich nesmyslný pravidla, díky bohu že žiji v zemi kde je to samej ateista :P
    • Proc dekujes Bohu?
      • Protože věřím v boha jen tu chvíli kdy něco potřebuju :D
  • asi ve všech zemích, kde jakákoliv církev se dostane významně ke slovu je to špatné a představte si, že matky těch, dnes zahalených žen, které se brouzdají po !ženské pláži, se normálně koupaly jako děti i dospělé s kýmkoliv, aspoň ve městech a mnohé z nich byly a já doufám, že sice skrytě, ale zůstaly ateistkami.
  • NO nevim ale na pláž kde je to jen samej klacek bych nešel :P
  • Nejsou ty ženský až moc odhalený!?!
    Nic proti muslimům ale co lidi rozděluje je na ho....Takový pláže jsou dobrý pro přihřátý.Kdo si umí představit pláž jen samý chlapy!?! To musí být hrůza !
    • vážně? no, pokud jsou mladí, vypracovaní a opálení, nám, děvčatům, to jako hrůza nepřipadá
      • Ale Pusinko to je samozřejmé ! Ale já přeci jako muž se taky rád podívám/a nejen podívám/ na ženy a nemusí to být ani nějaký TOP mám radši normální ženskou! Víš jak jednou vyprávěl Menšík jak jel tramvají a z okna vybíral ženy které by jak se říká "bral" I když vyjmenoval ženy i s třeba pomalu všech věkových katehgorií tak že by je bral.Až na konci vyprávění,že viděl ušmudlanou babku jak se hrabe v popelnici tak tu jako že by nebral.No a najednou babka poskočila a on povídá:"Vida čiperka taky beru !"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit