Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co tady s radioaktivníma ukrošema, vždyť jsou to dřeváci, i Černobyl postavili nahovno!
    • Ukrajinec nehrábne bez dvojky pod kůží. Pak to tak vypadá. *15*
  • ??? Zaměstnavatelé, jděte podnikat a zaměstnávat na Ukrajinu, likvidujete zde soc. systém, jednou i Ukrajincům bude muset stát vyplácet penzi. Proč k nám budou jezdit desetitisíce zahraničních dělníků, když pár zaměstnavatelů se může přesunout na Ukrajinu. Tomu se říká ekonomika. Eliminujte bezpečnostní rizika Banderovského ksindlu bojujícího na východní Ukrajině.
  • Lepší sto Ukrajinců, než jeden rusák!
    • Přijedou nás k vám z ruska milióny!
    • simone pravda ukroši to maj s chlastu a ty vrozený --
    • jasně tak dokuř to cigáro a zase padej za pás
  • Hladovost a primitivní vychc@nost - začátek konce každé firmy...
  • No výborně v Británii jebou ceny poláci a u nás ukrajinci. To je výborný, než řádně zaplatit pracovní sílu patřičné kvalifikace, tak tam strčíme jednoho "podivaj sa" . Zkončete s minimálníma mzdama a lidí určitě přibude. Šetřílkové ubrečený.
  • pojišťovna zaměstnává na pobočce v Havířově rusku. Mastí to tady tou jejich přihlouplou mazlavou azbukou.Je na hranici porozumění.Kde to jsme, aby tady rusáci nebo ukrajinci zabírali místo i v administraci? Já jsem tady doma a nechci mí uši na stopkách co je mi to a v které řeči mluveno. Místo bandy mluvící v azbuce je především doma. Tady maximálně u lopaty ......
  • Požadavek na přizvání Ukrajinců je absolutní nesmysl. Teď jde o krátkodobou potřebu. Až centrální banka vrátí kurs koruny k normálu, bude opět dostatek českých pracovníků. Řada malých firem zkrachuje a potom se tu budou potulovat tisíce zahr. pracovníků bez práce. Výsledek ? Vyšší kriminalita. Zadržte tato krátkodobá a krátkozraká řešení !!!
  • A proč? Aby bylo více nezaměstnaných našinců? Co je nám po Ukrajincích? Za práci se platí! *16* *12* *16*
  • Podhodnocování trhu práce. *16*
  • Jj, ukrajince, madary, rumuny, bulhary to je potřeba. Místo, aby čechům pořádně zaplatili vozí je k nám jako levnou pracovní sílu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit