Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic na něj nemáte havloidi!

  • To má ten český hnojník "představitele" spolu s tím hradním "symbolem". A to si někteří myslí, že jsme středem světa. Jo, středem ano, ale nikoli pupkem, nýbrž p.delí.

    • KIMCID

      jo ale doba havla už je pryč přestaň nám tu vykládat z dějin

  • A to máme jako vládu od toho, aby do nekonečna řešila Burešovi zlodějny a levárny ?
    • Někdo se tě na něco ptal ?
      • Nebyl jsi tázán, rudý trtotle.
      • á, filckius zase posnídal vtipnou kaši a kvůli tomu zapomněl  sezobnout přášky na palici..........

        • Někdo se tě na něco ptal ?
  • Chudák malej. Voni mu všichni tak ubližujou. Připomíná  mě to žvanění nacistických zločinců před tribunálem v Norimberku.
    • KIMCID

      ne připomíná to marné pokusy demobloku o svržení vlády :D

      • To, že ten Rusínskej  trotl kňourá jako bu-zerant ? To máš tedy fakt fantazii.
  • Schillerová je loajální vůči svému partajnímu a vládnímu šéfovi a hlavně nepodléhá tlaku  lživé eurohujerské propagandy. Tato ministryně má k  dokonalosti nekonečně daleko, ale  tentokrát nelze  s jejím postojem vůči dalším snahám Babiše politicky odstřelit nesouhlasit.
    • Já zase slyšel, že Bureš má sice zakrnělý péro, ale zase je divokej.
      • Já zase slyšel, že TOMy 231 má sice zakrnělý mozek, ale zato je hodný.

      • Někdo se tě na něco ptal ?
  • Z článku: "Babiš loni vložil Agrofert do svěřenských fondů. TI ale již dříve poukázala
    na to, že podle informací ve slovenském registru partnerů veřejného
    sektoru premiér holding pořád ovládá."

    Zde je potíž, kvůli které je problematika laikům těžko pochopitelná a český občan oprávněně usoudí, že slovenský, ukrajinský nebo německý registr mu je u. Český premiér nemůže být na Slovensku ve střetu zájmů, ani kdyby podniky vlastnil a denně zasedal ve statutárních orgánech.

    Zájem Pirátů a jiných TOP stran je, aby stát řídili pouze profesionální politici a státní úředníci. Zájmem většiny voličů je, aby k něčemu takovému nedošlo - občan má právo volit a být volen.



Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit