Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo věřil, že po Majdanu se bude Ukrajina pod vedením Prošenka a Jaceňuka ubírat tím správným směrem, byl blázen a v této diskusi bylo takových lidí vždy drtivá menšina. A myslím si také, že nikdo rozumný si žádný podobný Majdan už nepřeje... Takže nevím co se nám to zde opět snaží ti naši pisálkové podsouvat *11*
  • Samozřejmě, že podle hloupého Simona zde, za to může Putin. Na Ukrajině byl vyvolán ozbrojený puč, který svrhl legitimní vládu i Janukoviče. Samozřejmě, že to byl korupčník, to ostatně na Ukrajině bylo asi zcela běžné, ale ti, co přišli po něm a oháněli se nějakými ideály a bojem proti korupci, jsou ještě 10x horší. Kromě toho uvrhli zemi do občanské války, přišli o hospodářskou spolupráci s Ruskem a EU i USA, které za oním pučem zřejmě stály, dnes Ukrajinu odepsaly. nepřipomíná to tak trochu vývoz demokracie do arabských států? Kdy po svržení těch nenáviděných diktátorů je na tom země i obyvatelstvo ještě mnohem hůře?
    • felix.julec
      Vidím to stejně jako vy.Poznal jsem několik Ukrajinců,kteří u naší firmy pracovali.Vesměs slušní lidé.Takový stav jaký je nyní v jejich zemi si nezasloužili.
  • Ukrajina je v roli fackovacího panáka který je mlácen z obou stran. Rusáci a amíci se tradičně perou o vliv a doplácejí na to obyčejní lidé.
    Viktor, fanatismus a tunelové vidění nemám rád. Ani levicové ani pravicové. To je cesta do pekel. Lidstvo už si ve 20 století vytrpělo ve jménu toho či onoho ismu až dost.
    Glosu za Miloše Zemana která dostala 25 kladných bodů jsem tu vložil já. šok což.

    Hledáte pomocnou ruku? podívejte se na na vaši. Toto kdysi řekl Miloš Zeman. tak to je. My si musíme v EU udělat pořádek. A nehledejme pomoc u cizích pánů. Ani v Rusku ani v USA. Cizí páni z nás totiž vždycky budou stříhat vlnu jako z ovcí. Slunce v duši
    • Nesouhlasím, nejen Ukrajina byla klidná země do doby vpádu EUSA "demokracie ". Rusko svými základnami neokupuje polovinu zeměkoule...
    • Souhlas.
      • Toto je skutečná hrozba kterou musíme zlikvidovat. Jinak ona zlikviduje nás.

        Jih Itálie už asi nikdy nebude vítat turisty, kteří se chtějí pokochat výhledem na moře a odpočinout si na pláži. Novými návštěvníky se stali totiž nelegální přistěhovalci z Afriky. Tak se z pobřeží stalo doslova peklo plné násilí, prostituce, drog, střelby na ulicích a pašeráků lidí.
        Za tmy se lidé bojí vycházet, italské dívky čelí útokům se sexuálním podtextem dokonce již i za bílého dne. Největší zábavou nových přistěhovalců je totiž se poflakovat po ulicích a parcích, opíjet se nebo zfetovat, dělat všude kolem sebe nepořádek a poté si vybíjet svoji frustraci na starousedlících.

        Počet znásilnění je alarmující, co horšího, oběťmi se stávají i malé dívenky do patnácti let. Berou si jídlo, peníze, majetky, vše co se jim líbí. Při každém náznaku obrany původní obyvatelstvo obviní z rasismu či xenofobie. A „experti“ EU jim přikyvují a posílají jim obrovské sumy peněz z našich daní.
        • No když to zatím Italům nevadí...nebo vadí, ale nic s tím nedělají, tak co jako? Nedovedu si předatvit, že ke mně vtrhne jakýsi Kelele Mungu, a řekne, čau, budu tady bydlet a ty se o mne starej, já tě tím obohatím. A v době, co budu makat v práci mi znásilní manželku, nebo děti. protože si o to koledovaly...jak by mi potvrdily probruselské úřady a policie. Kecám, vykopal bych každou tuhle africkou svoloč a použil všechny prostředky k nastolení pořádku. Nejsem pitomej Talián. *14* *14* *14*
  • Neomlouvejme prosím nezdařený převrat Fašingtnu. Ukrajina dosáhla toho, po čem (ne)toužila...
  • Tvrdilo to více lidí,že Ukrajina rok-dva bude žít z iluze Majdanu,ovšem,vždy se dojde v takovém případě do slepého konce,neboť všude platí,že prosperita státu nikomu nespadne do klína -jen tak.Musí se makat a ne si půjčovat.Viz Řecko.Ovšem-MMF se zlobí,ale co takhle kancl.Merkelová,ochránkyně Řecka? Pomůže znovu Ukrajině.Miliardami Eur se tato země bude vláčet v bahně nestability dále.A platit budou všechny země EU.Je přeci nutné nasypat oligarchům co nejvíce zobu........
    • A započítak Ukrajince do staistik uprchlíků kreří makaj. Na až na většinu Ukrajinských zločineckých gangů.
  • Pro Ukrajinu bude nejrozumnější, po vybití tam vládnoucích lumpů, se začít postupně vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska jako jednotlivé gubernie. Bez Ruska je a bude Ukrajina nulou.
  • ano, nepřijde, lidi už ztratili naději, teď přijde všeobecný chaos a zločinnost dosáhne astronomických výšek, Štěstí, že k nám budou mít bezvízový styk, užijeme si to taky.
    • obávám se, že máš pravdu, pusinko.
    • No nevím, zrovna vy jste Pussino byla nejaktivnější Banderovec široko daleko! *16* *10*

      Co to otočení o 180°? Že byste už prozřela? No to brzo (po 3 krvavých letech hrůzovlády Kyjevské Junty) *9*
      • Dokud Rusko vystvavuje komunistického vraha Lenina nemá právo vyčítat Ukrajině Banderu.
        Bandera pouze bránil Ukrajinu před Ruským okupantem. a zabil méně lidé než Lenin ke kterému se rusové dodnes hlásí
        • Už letíš, raketa se blíží?
  • stát co na tm byl stejně jak vedle bělorusko měl klid a pokoj.teď nemá nic.
  • Ukrajiny je m líto, ale ta vždy měla smůlu. Pravděpodobně je tato země prokletá, které ani lidi chodící do kostela kde se modlí, pán bůh jim nepomáhá. Poznal jsem jednu Ukrajinskou rodinu 14 let. Byly to ing. Jsou to lidé, které zajímají jenom peníze a nějaké city jdou naprosto stranou. Nechtěl bych žít po boku s těmito lidmi.
    • Tak tak, Ukrajina má obrovský problém, který za ni ale nikdo nevyřeší. S nácky se nikam nedostanou. A za ty nácky nemůže Putin, to je snad jasné kdekomu...i když znám jednoho...na tiscali... *14* *14* *14*
  • Tak co ty teplej šašku Semjone Gayínku, kde je ten tvůj ekonomickej zázrak Ukrajiny pod vedením SS a EU???
    Vprdeli!!!
    • Semjon Gayínek jsi přeci ty sám ruský sklerotiku BTW. Podvodníku s hlasováním.
      Ty jsi tuhle postavu porodil když jsi Simoně zkonil méno *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit