Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je obava, ze by turiste z Ruska zacali zelenat jako na Krymu, nebo v Donecku. Mohli by prijet i kamaradi na OT, nebo na T-72.

    • KIMCID

      ani jedno už nemají tak že asi tak.to jen my tu techniku ještě máme

  • dzixy
    Toto nařízení Ukrajiny se mi zdá být podivné. Jistě se dá spočítat kolik mladých mužů denně cestuje na Ukrajinu jenom tak pro pobavení. Toto nařízení je zřejmě jenom gestu Ukrajiny, pokud by vláda jednotlivé Rusy na Ukrajině nepokládala všechny za možné teroristy.
  • Výjimku mohou představovat pouze cesty s humanitárním účelem, nebo například cesta na pohřeb, dodal Cygykal podle listu Ukrajinska pravda. 

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Takže kdyby na Ukrajinu jelo například speciální ruské komando s úkolem zlikvidovat Porošenka, tak by měli mít vstup volný, poněvadž jednak je to humanitární mise jak pomoci zbídačenému ukrajinskému lidu a současně by jeli na pohřeb....😯

  • Myslel jsem si, že hloupost ukrajinských politiků už našla svoje dno a nemůže mě nijak překvapit.

    Mýlil jsem se.

    Jejich blbost je nekonečná.

  • U nás to měli udělat taky už dávno, rusáků je už u nás víc než dost. V centru Prahy si připadám jako v rusku, o KV ani nemluvě. Ministr Petříček chce konečně udělat reciproční pořádek na ruské ambasádě, kde sídlí 300 jejich pracovníků( špiónů), v Moskvě máme  pouze 30 našich pracovníků!! To se samozřejmě nelíbí ožralému ruskému kolaborantovi z Hradu, proto se včera v TV Barrandov na ministra Petříčka opět pěkně vyzvracel...
    • KIMCID

      Ano ukrajince z čr vyhnat a je to

    • No jo, když on MAN nechal hned po Listopadu 1989 prozíravě zničit své zprávy v archivu StB. Netušil však, že v Moskvě mají kopie a tak musí tancovat jak tam brnkají na balalajku.

      • KIMCID

        nějaký důkaz nebo jen meleš v křeči

        • To, že MANovy zprávy pro StB byly začátkem prosince 1989 byly skartovány, to se lze dočíst v seznamu agentů StB na internetu. A to, že mají v Moskvě kopie těchto zpráv a MANa vydírají vyžaduje doplnit slůvko PRÝ. Chování dotyčného však svědčí pro potvrzení pravdivosti této domněnky. 

          • KIMCID

            Na internetu se píše že jsi Simon Křenek ale zda je to pravda to už internet neříká? 

    • počkej ty pražský hńupe, až budou v praze klečet ti černí slimáci a ve věži bude kvílet meluzín, to teprve poznáš středověk


    • Ty jsi blbej jak daleko vidíš. To nejsou Rusové ale Ukrajinci, pablbe...

  • chování banderovců je chování teroristů, kéž by jim to rusové vrátili, ale to by odnesli zase jenom obyčejní lidé

  • KIMCID

    :D dobrý těch milion co už tam maj stačí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit