Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen jedno slovo  "hlupaňa"

  • Všichni kolem normálně oblečený.To je panečku hrdinka 🤣🤣🤣

  • Paní Čaputová je nejen velice pohledná žena, což je v tomto případě nepodstatné, ale její vystupování, stanoviska a názory si většinou zaslouží obdiv a úctu. Když ji srovnám s tím, co zatím straší na pražském hradě a v Lánech...

    • Lhářka jako ona nemá žádnou váhu 

    • Jó, zdálky a pod nánosem pudru je pohledná.

  • Její Excellence, paní presidentka Slovenska řekla pravdu...

    A nutnost mít neprůstřelnou vestu při návštěvě místa, kde

    je plno ruských terroristů, je nezpochybnitelná !

    • Ty jsi ale de.il

      • Na Slovensku by se při slově "EXCELENCE" řezali smíchy.Mají pro ni výrazně jiné přívlastky. Daleko víc by jí slušela ta vestička co nosí palestinci. Se jí říká dynamitová.

  • „Ukrajina hrdinně brání Evropu před Ruskem,“ řekla Čaputová.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Výše zmíněná hláška mně připomněla scénu v osmé minutě z filmu "Kapitán Dabač"  😀 https://www.youtube.com/watch?v=BbCzArGPYZw

  • Dokud byla v civilních šatech, tak ten dojem z hloupých řečí napravila aspoň trochu estetická vizáž. Ovšem jak má na sobě to "cyklistické" brnění tak už vypadá stejně jako všichni ostatní blbci.....😯

    • Chlapík chytí na zahradě zajíce. Hodí ho do kuchyně, aby ho žena uvařila. Jak ho mám uvařit, když nemáme plyn? Tak ho usmaž! Jak ho mám usmažit, když nemáme olej? Muž vstane, popadne zajíce a hodí ho přes plot. Zajíc vstane, oklepe se a vykřikne: "Sláva Ukrajině!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit