Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tedy, oni Poláci vždycky uměli všemu dát obsah.Ať už to bylo projídání amerických půjček, podvody v hospodaření státu, nebo velmi rozšířenou pedofilií svých církevních papalášů.I ten Wojtyla jim svými zázraky pomohl!Inu, máme se chodit kam učit.Vždyť i Havel to dělal!
    • Nic jako Polsko neexistuje. Je to kus Německa a kus Ruska, kde se to špatné z obou národních mentalit smíchalo... *1*
      • Vynechals jednu "primes", s kterou zuctoval soukmenovec Hermana Ada. *3*
  • Mohu
    • Co? *1*
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před čtrnácti dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 25 let po r. 89 celých 25 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!!!!!!
    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj!!!
    • za to všechno poděkuj i Klausovi, kterého vy komouši vyzdvihujete do nebes. Pravici a levici si strč do prd@le ty fašistycký rudý bezmozku, za tím se jen vy schováváte.
  • To se máme naco těšit. V Polsku je to samý katolický protiruský fanatik a americký patolízal. Asi budu muset oprášit maskáče.....Ale jestli půjdu do války....přísahám, nejdřív zastřelím ty gaunery co tu válku a celou mizérii proti nevinným lidem vyvolali...
    • Ty Poláci ti nějak leží v palici trapárno, už si zase hraješ na vojáčky?
      • než 80 zjistil bys že to Poláci stále haraší zbraněmi. No ale co bychom chtěli za inteligenci od houpacího koně, že?
        • tobě haraší v palici a neurážej svoje soudruhy, protože ten kdo souhlasí s tebou, víc jak IQ80 nemá.
      • oprava- Ti
  • Pochybuji o tom,že by státník -toho jména hodný - nazýval Rusko strategickým problémem Evropy. Rusko nejde odstěhovat ani vojensky porazit - jak si to myslí katolíci v Polsku. Byl by velký problém kdyby si poláci řešili své depky méněcenosti a případně i touhu po území Ukrajiny podobnou 16. století , na úkor ostatních. Soudní lidé by
    měli uvažovat a hodnotit Rusko střízlivě. A tím myslím,že budeme rádi,když tam bude
    pořádek a vůle jednat a vše to povede jakýkoliv rozumný politik. Tím nemyslím loutku - jako ožralý Jelcyn,kterého by si někdo moc přál - ale zkušený a soudný politik. Pokud Evropa
    nepřestane přibližovat základny NATO k hranicím Ruska může to tam do ruky vzít i
    nějaký tuplovaný magor typu Žirinovského. Ten mluví stejně jako neokoni v USA a uvažuje
    nahlas o atomovém vítězství.
  • a co to ma delat s Donaldem ?
    • To, ze ten se vydava za Polaka a pritom je to Kasub, jehoz fotr masiroval s Adou ke Stalingradu
      /a nasledne zase byl rad, ze dosel zpet do Kasubska/vychodniho Pomoranska-zapadniho Pruska/. I to je jednim z duvodu proc si tak rozumi s Angelou Merkelovou: jenze i na ni neco Amici maji a tak si ji ted vodi na provazku jako manaska.
  • Neřekl bych schopný, ale spíše všehoschopný!
  • Můj prezident je pan Zeman, nebojí se říci pravdu a své názory, budiž mu to ke cti.
    • Muj president neni Zeman a tak vulgarniho ochalastu (jako Jeltsina) je tezko najit na celem svete.
      • Rozdil mezi Jelcinem a MZ je nebetycny. Jelcin rozbil vychod jak Stalin Berlin a za vodku by prodal i cele Rusko. CSR rozbil Klaus s Meciarem a MZ byl proti. A 90% toho, co/byt vulgarne/ vyslovil "sedi".Jak"hodnoceni" Pussy Riot, tak zk.rveneho sluzebniho zakona, situace na Ukrajine,ba i to posledni, "hodnoceni" navrhu na zvyseni platu poslancu PS.
        A Vase "hodnoceni" vulgarit MZ a proti tomu nekomentovani vulgarit KS nebo MK mi pripomina jeden "slavny" vyrok: "Vsichni blili jak Alici, jen pan starosta "mel malou spicku" a noblesne zvracel". *1*
  • Jeste kousek musite, mila redakce, zalezt do analniho otvoru vaseho "prezidenta" Tusca. Koukaji vam potrisnene kotniky a to ooopravdu neeeni estetiiickeee. *12*
    • za to ty lezeš placený trotle každý den do análu Prcina.
  • Ta dcera je škaredá po něm ! *3*
    • Hele ty modelko, podívej se na sebe. *11*
    • Jak přišel tak odejde, zůstane po něm jen smrad!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit