Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takto rozhodně by se měla chovat naše policie při těch akcích které urážejí hlavu státu - prasedenta. Sami jsme si ho volili a tak ho také musíme podporovat. Amíci, Kalous a Khhárl ať zalezou a dají pokoj.
  • Takze je alespon zrejme, ze jedini presidenti, ktere si pamatujes a ktere uznavas jsou ti. kteri prisli po Benesovi/Gottwald az Husak/, protoze Masaryk i Benes prali narodu k vanocum.
    No nic, svuj k svemu, tovarist "jako anonym". *3* *1*
  • žádnou,ale Havel měl stisk ruky ala lekla ryba,ale z těch co jsou po něm mi připadal nejlepší a fakt vochlasty nemusim,teda ani narcisy.Protože u jednoho bych měl strach že mi sebere pero a druhýho že mi pozvrací.Jesti byl Havel pod vlivem tak nikdy na veřejnosti a nikdo netvrdil že ma virozu tam je ten rozdíl soudruhu Minaři.
  • tady maš pravdu,disidenti ve východní Evropě měli jiné postavení než ve statech který se bratřily s Amerikou,proto ma být pravda všeobecná, ale ono je jedno kdo totalitu podporuje,ta je svinska na celym světě.
  • *1*
  • Prosím, zkuste mi to vysvětlit. Díky, pokusím se to pochopit *14*
  • Ale zase na druhou stranu toho 17 listopadu 89 lhal jak když tiskne.Ale furt lepší než ten rakouskej imbecil!
  • Super, koukám že ty blbe děláš i do angličtiny. Já myslel že to je ass, ale díky, že vím ty ubožáčku, že je to bum. Tak to se mi na zkoušky bude hodit. Ale ty už by jsi měl jít do bum debžo!
  • Ještě že je u nás taková svoboda, pro všechny ty červenokartičkáře by nebylo ve vězeních dost místa. Nejvíc jim vadí, že pan Zeman řekl pravdu o 17.11. 1989.
  • V tom případě měl khárl prd o 10 procent méně, takže 10%. Tak to nic moc zmrdečku.
  • Ale ty ho dělat nemusíš, ty jsi trotl!
  • Tak to jsem klidný ty blbe, že ty se máš na co stavět. Mimochodem, těch tvých 20% už někdo tady řešil, tak ze sebe nedělej trotla!
  • No a mám se snad postavit na hlavu, že si 20% gaunerů a slaboduchých obyvatel této země zvolilo na hrad toho ožralého dlaždiče z Vysošiny na hrad? Tím snad přestal být dlaždičem a ožralou? Zatím jsem to nepozoroval.
  • Opakuješ se prevíte!
  • To jsem nezaznamenal, protože MZ mi může být ukradený. Tradičně vždy mluvil president na Nový rok ve 13 h. Ale chápu, že po Silvestru bude Milosh Bubble Bum jak kára tak asi nebude vůbec schopen mluvit, i kdyby ho před mikrofon přivezli. Na štědrý večer bude jistě taky namazaný, ale do Štěpána snad alespoň trochu vystřízlivěl. *1*
  • Tak fajn, demokrácie po česku. Za řvaní na prezidenta mediální podpora, za tykadýlka, 6 knedlíků v první cenové. To je rovný metr pravdoláskařů! Jinak zlodějů a vrahů, protože kdo schvaluje vraždy je sám vrah!
  • Já jsem nevěděl, že máme 3 prezidenty a druhý byl jakýsi Klus. Ale když by jsme měřili stejně, tak se zde urážel i Gotwald, Husák atd. Takže bych raději držel hubu. Ještě být s takovou pí.ou na jedné cele! To by mi ještě chybělo!
  • Kdepak máme silvestrovský program, vlastizrádce jirika? Nebo zase změnil nick blbcajk?
  • Asi se spletl, Turecko je v NATO.
  • Turecko, členský stát EU? Člověče neblázněte a nepředbíhejte dobu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit