Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle že by dělal zemanův oblíbenec ? Tak tomu teda fakt nevěřím. *14* *14* *14*
  • ObcanHavel
    jen aby ti nesnížili podporu
  • Evropa a řada státníků v ní si přáli,aby prezidentskou volbu v USA vyhrála p.Clintonová.Tím by se udržela strategie ekonomické vyváženosti USA -ostatní svět včetně EU??Asi by tomu tak v tom případě bylo,ale takto zásadně nepostupuje prez.D.Trump,který již dávno před svým zvolením tvrdil,že USA jsou pod velkým,ekonomickým tlakem ostatního světa.Začalo to poukazováním ,že EU zaostává finančně v obranné politice a že USA to nehodlají tolerovat.A přišla i doba k obchodní diverzifikaci,která má svoje zákonitosti.USA již nehodlají se vzdávat i výrob,kterou nahradily jiné firmy z EU,Číny,zkrátka ze světa.Půjde to asi tak daleko,že to pocítí EU velmi citelně,své si odnese i ČR,především v automobilovém průmyslu.Počátky obchodní války již dnes zaznamenáváme a to evidentně :Dolar posiluje,Euro slábne.
  • Tak nám to paní Müllerová pěkně začíná, „Ty nám to pěkně v tom Sarajevu vyvedli,“ V jeho hlase bylo něco tajuplně slavnostního. Když se paní Müllerová posadila, prohlásil Švejk, vztyčuje se na posteli: „Já jdu na vojnu!“
  • vidět že ti stříkají nervy hlupáku. Jen z takové běžného hašteření. Evidentně jsi byl v holinkách a radiovce maximálně na přehradě v okresním městě. Světáku.
  • Trumpíku ty juráku s velkým Č to se ví dávno, že chceš Evropu potopit.Proto vyvoláváš konflikty a migraci uvádíš do pohybu. Sám stavíš zdi ty buzerante s přejetou veverkou na kedlubně.
    Už je na čase nakopat těm US blbečkům (_._) Jsem pro ekonomickou válku.
    Sami ty k*k*ti vyrábí vše v Číně a Mexiku. Čína by jim měla vystavit stopku a požadovat okamžité zaplacení všech dluhů.Stejně Čína brzo zasadí smrtící úder petrodolaru, Irán a Rusko se k tomu hlásí a spousta státu je bude následovat. Poté si může tento šašek se squadrou afroameričanů,haiťanů, mexičanů, hispánců a jiných makáčů tvořit své pravé americké hodnoty ;-)
  • To všechno jsou podružné a nicotné problémy. Hlavní je, aby se v Evropě měli dobře nelegální migranti. tedy vlastně "uprchlíci". když se oni budou mít dobře, budeme se mít dobře i my všichni ostatní!
    Tento zázrak v ekonomice jsem nevymyslel já, ale Němci.
    .
    "Německá ekonomika je největší v Evropě a je na ní závislá i řada českých podniků. Hospodářský růst v Německu je podporován stoupající soukromou spotřebou a zvýšenými vládními výdaji na uprchlíky. To kompenzuje horší výkon zahraničního obchodu, který je důsledkem slabé poptávky ze strany hlavních obchodních partnerů a rozvíjejících se ekonomik."
  • Do dneška celá EU, Německo včetně blbky Merkelové, lezli USA do zadku a toto je odměna. Samozřejmě to odskáčeme i my, protože jsme nesmyslně a moc jednostranně navázaní na německou ekonomiku. Když si Merkelová uprdne, tak my se z toho pos*rem. Celé USA nechat ať si hrají na vlastním písečku, navalit jim cla na vše, hlavně na zbraně (oni toho zase moc neprodukují mimo zbraní) a obrátit se na východní, asijské a jihoamerické trhy.
  • Já říkám dobře,
    vozit kuřata z USA do Evropy
    a auta opačným směrem je přece na hlavu.
  • ObcanHaveI
    Je mě úplně ukradená obchodní válka mezi Trumpovou Amerikou a Merkelovou unií.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit