Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...popate...
  • nemocný člověk. Chovanec z ústavu kde má tvrdý režim. Ale někdy se vysmekne paní vychovatelce a dělá tady na stránkách jakože dusno. Je třeba být k němu shovívavý. V ústavu jej nešetří. Když se mu na ty jeho výlevy blbosti přijde, uberou mu hned chudákovi 2-3 m řetězu. Toho jak je jím přikantovaný k topení.
  • vanhorne
    "a ze všeho viní prezidenta"
    Lidi jsou zli, prcaji a kradou. Z dobraka presidenta, toho nevinneho beranka udelaji vlka, ovecce ktera se jen tak popasala na estebacke salasi, hazeji klacky pod kopytka. Nevdek svetem vladne a az ti dva mucednici potahnou krajem, potvrdi se stare prislovi " Za dobrotu na zebrotu ".
  • Jsem velice ráda, že dementní Mongol vanhorne emigroval, kdyby tu zůstal máme IQ na nule.
  • vanhorne
    "primitiv bere nick?"
    Na nic jineho se nezmuze.
  • vanhorne
    "Ale ať přitom neuráží prezidenta našeho státu."
    Jakeho presidenta, tu atrapu ktera se chova jako pobuda, ale bohuzel ma uredni glejt kterym se muze ohanet, ze je papirovy president? Ten vulgarni sasek, ktery jisteho clena vlady prirovnaval ke swinji? Pri navsteve Libereckeho kraje ty lidi, kteri s nim nesouhlasili nazval "Patologickou sedlinou lidske spolecnosti". On musi byt pak to co plave na povrchu odpadni stoky. Nebezpecny psychopat ktery ve Strasburgu rval: "Vyzente ho ven nebo ho zabiju"
    Zadny president pro slusne lidi. Pro volice o kterych davno prohlasil, ze jsou kazdy nejak mentalne poznamenany a ti ho i presto volili, je ovsem naramny hrdina.Holt svuj k svemu.
    Poucovat studenty o necem, cemu jsi sam neporozumel? Mozna Valku s mloky necetli, ale vidi co se deje a pravdepodobne i bez K.Czapka, mozna s Hamletem dosli k nazoru, ze neco nekde hnije a smrdi. Ovsem podle nekterych "dospelych" jsou to jen blbi studaci a hloupe deti, kteri jeste nevi, ze nejlepsi obrana proti hnilobnemu smradu, jsou prece ruzne vonave ucpavky do snupaku.
  • V SSM tě naučili slušnému chování komsomolče!
  • Víš Trolle, hraješ si tady na kočku a myš, ale jedno je pozitivní, že tebe naučím společenskému chování a slušné konverzaci.
  • Ale vždyť dobře víš, že to máš z Havany.
  • Tohle ti nařizují z Kremlu nebo jsi to vymyslel sám ?
  • Pozná, ty si ten rudej blbější.
  • Opravdu to nikdo nepozná, kdo je kdo.
  • Po páté jsem tu třetí třídu dal, heč.
  • Hlupáku, moc jsi do těch škol nechodil.
  • Dokazuješ svými příspěvky jak se tam žije. Jsi chudák a arogantní bolševický nok.
  • Proč mi ten komunistickej primitiv bere nick?
  • Á, už to soudruh nevydržel, změnil si můj Nick a protože je primitiv, tak na to tady nikdo nepřijde.
  • těch z ulice zasedly ke krmelci co se jmenuje ČT1. A opět se nechávají krmit výběrem kravin, které si bohatě předplatili. A budou bojovat za svobodu. Toho aby se mohli nadále nechat očurávat směšnýma zprávama.Kavčí hory budou nadále plnými hrstmi rozdávat peníze od koncesionářů svým kamarádíčkům.Kamarádíčkové budou vyrábět srandovní seriály s náklady tisíců kč, ale zaplacených statisíci kč. Takže zítra zas do ulic revolucionáři!
  • Jsem velice vtipný, už když jsem hrál v Halyvůdským trháku "Přistání na Měsíci" zůstal celý svět smíchy paf.
  • To, že jsi hulvát víme, ale co tím sleduješ ? Inteligenci jsi nepobral a že by jsi byl vtipný ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit