Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    a takto si sebranka z pseudo vysokých škol, jako FFUK zajistí splnění semestru.... ostatní asi dostali každý 500 kč...

  • Kdo umí počítat, dá si dohromady, že 1+1 jsou zpravidla 2!

    A je mu jasné, že  pár dní před 17. listopadem - v době, kdy premiér této země pobývá převážně v cizině - probíhá v ČR pokus o destabilizaci země a svržení vlády! 

    Pravým důvodem bezprecedentního útoku na rodinu Andreje Babiše není nic jiného, než dostavba dvou energobloků jaderných elektráren Temelín a Dukovany!

    Pan ing. Babiš totiž zcela vážně jedná s firmou Westinghouse, mající uskutečněnu řadu projektů v této oblasti po celém světě, mimo jiné od obdržela 800.000.000 USD od věřitelů na projekty v Evropě (včetně Temelína a Dukovan), v Asii, na Blízkém východě a dokonce i v Africe. 

    A tak bolševické bestie intervenovaly nemocného člověka, chystají demonstrace, dokonce avisují, že svrhnou vládu!

    ZA VŠÍM JSOU PENÍZE...

    • Pane Janáku - opravdu "bolševické bestie?" To mi nedává logiku.

      Cílem je jistě destabilizace vlády, nelegální puč atd. Ale tentokrát to nebudou rudí mužové.

    • Počítat moc neumíš. 

      Ruský agent - určitě bude prosazovat Westinghouse! jo vypíše se tendr, udělá se soutěž a pak to vyhraje Putinistan, protože, čirou náhodou bude znát podmínky tendru 2 roky dopředu a jeho technologie jsou přece komaptibilní s těmi, co tam už jsou nainstalované.

  • To nebyly tisíce, ale milióny, jasně to bylo v Tv vidět

    • Tak opravdu - zkus třeba 2.  ...

    • podle TV to byla třetina Václaváku tj. 30 000 lidí. ČT sice  tvrdila , že to bylo 5 000. ale pak se prokecla a řekla 1/3 Václaváku. To je víc lidí, než těch, kteří volili Jakešova věštce - soudruha Zemana (Putinem placené voliče z vyloučených lokalit nelze brát v úvahu).

      • Zajímavé. Dokážete prokázat, že a kolik mi Putin zaplatil, nebo zase jen lžete?

  • Oddíly AUVA mi připomínají oddíly SA.
    • Ty to jistě pamatuješ. Hi,hi, hi. Ani nevíš, co to SA je!!!!!!!! a není to Sovětská Armáda ani Svědci Babišovi.!!!!!!!!!!

      • Nu, to zcela jistě neví. Zato pravděpodobně ví, co to SA byla.

        Velká povodeň mi může připomínat potopu světa, aniž bych si ji pamatoval. Jo, aby nezapomněl: Hi,hi, hi. To je teď trendy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit