Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aktuálně asociálně tu?
  • Kolik jich ještě bude takových kandidátů, kteří má za to když mám peníze tak si to díky např. České Televizi může koupit.
  • ... BIJEC je tapír :)))
    • souhlas

      vivat Putin
      vivat Zeman





      YEAH !!!
    • mám stejné informace *3*
  • zde?
    • Da *13*
  • Nemuze byt snad nikdo horsi, nez-li je ten nynejsi, ktery nam dela mezinarodni ostudu...
  • Má můj hlas p.Horáček
    • Víme Sajmon, tvůj hlas má každý kolaborant. *15*
  • Pane Horáčku, na toho zpupného ožralce z Hradu určitě máte, držíme vám palce!
    • Myslím,že máte i na Ratha.
    • Střetnout se se Zemanem je totéž jako střet s ruskou mafií. Tady nejde o nějakého poskoka, který už stejně dodělává, ale o to, jestli chceme žít v mafiánskými oligarchy ovládaném rusistánu nebo v normální mírové a tolerantní zemi.
      • co je asi lepší..ruská nebo bruselská mafie....kdo nám pořád pod různými výhružkami něco nařizuje a vnucuje, kdo ohrožuje bezpečnost Evropy, kdo dělá z lidí tupé stádo ovcí....kido že jsou ti probruselští dobře placení poskoci a darmožrouti, zatím jsem si nevšiml, že by nám Moskva něco nařizovala, zakazovala, vnucovala, centralizovala, omezovala...ten smradlavý vzduch vane odjinud....co poskoci a zaprodanci EU, za mrzkej penízzaprodáte hrdost národa a svoji duši a svědomí....na každou sv..ni se voda vaří a vy už ji máte skoro uvařenou, protože jste zaprodali republiku
  • V Číně je ta provázanost podnikání na politickou sféru možná ještě větší?
    Máte pravdu, že ten fundament je podobný, ale přeci jenom je to jiná vzdálenost, jiná historie, jiná konfigurace, a HLAVNĚ JINÁ RASA. Rusové jsou běloši a ti mají být odsouzeni k vyhynutí, stejně jako jiné národy v Evropě a ne podnikat. Horáčkovi a jeho americkým spolu etnikům proto Čína nevadí. *10*
  • I ten Horáček by byl lepší než ta ožralá mstivá kreatura co dočasně straší na hradě.
    • Ty jsi ten pravej, na tebe idioote určitě dáme.
  • Michale vyžeň tu fašistickou obludu pronásledující lidi , kteří přežili holocoust, toho lokaje ruské mafie a pak ho postavíme před spravedlivý soud, který bude soudit podle zákonů a ne pod kuratelou StB. *11*
    • ON je nesympatický,ale vy ztrácíte soudnost.Odejmul bych vám volební právo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit