Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ON je nesympatický,ale vy ztrácíte soudnost.Odejmul bych vám volební právo.
  • Nikoliv,vámi žádané teplé pivo čepují o ulici dál.
  • Mluvíte mi z duše,"lindo86".
  • zde nonstop?
  • Střetnout se se Zemanem je totéž jako střet s ruskou mafií. Tady nejde o nějakého poskoka, který už stejně dodělává, ale o to, jestli chceme žít v mafiánskými oligarchy ovládaném rusistánu nebo v normální mírové a tolerantní zemi.
  • Michale vyžeň tu fašistickou obludu pronásledující lidi , kteří přežili holocoust, toho lokaje ruské mafie a pak ho postavíme před spravedlivý soud, který bude soudit podle zákonů a ne pod kuratelou StB. *11*
  • Trochu nechápu pár veci... Ale postupně, jak na mě článek zapůsobil.

    On nechce být prezident jenom poslouchá svůj osud? ... Takoví co naplnovali vůli vyšší moci už tu bylo(on se přirovnává k bibli a sve hlasy v hlavě k zákonu?) ... Ano může to být dalajlama, ale taky stalin... Když mu to osud prikáže tak chtě nechtě bude muset poslechnout?

    Dale říká že prezident má zastupovat stát navenek a prosazovat vládní politiku?.. tak zaprvé vládu si vybírají politici (způsobem já jemu on mě ) zadní voliči.
    Pak pokud má vláda názor a prezident je pouze figurka vlády , tak to vnímá prezidenta jako pesaka mezi ministrem zahraničí a cizinou... Něco jako mezinárodní velvyslanec?
    Jako chápu jeho postoj... Vidí prezidentovsni jako tlachání podle toho co mu kdo prikaze.... Ale tak treba najde dost lidí co mu dají hlas a udělají z prezidenta textare Babise....

    A že nechce tiskového mluvčího? No jasně vždyť si myslí že prezident je takový tiskový mluvčí :D
  • A to ruské prasse, co tam sedí dnes, ti nevadí???
  • Kolik jich ještě bude takových kandidátů, kteří má za to když mám peníze tak si to díky např. České Televizi může koupit.
  • Pane Horáčku, na toho zpupného ožralce z Hradu určitě máte, držíme vám palce!
  • Stalingrad
    Nemusí to být názor celé společnosti,ale komediantů již bylo v parlamentě,ve vládách a dokonce i prezident DOST !!! Měl by pro ponaučení stačit jeden dramatik prezidentem,komediant co se chvástá,že nebýt jeho-ruská armáda by tu byla dodnes-kdyby nechtěla a nedostala rozkaz odejít-asi by si nějakým vrchcábem vytřela ďupu,komediant ministrem obrany a třeba taková arizonská pěnice by také mohla stačit. Nebo si myslí,že jen oni-komedianti,Mudr.Judr.MBA apod.mají patent na rozum ??? *1* *1* *1* Prozatím ani Vašík náčelník utahů s baťohama co propouštěl ty největší zloděje nebyl ten pravý ořechový-sám začal to odklánění a dodnes je jeho rumová aférka pod kobercem.....A takový zaprodaný Švejnar,ten by si s občany jinak vitíral zadek-to by už byl asi vhodnější i Švejk......bo i Rumcajs *1* *1*
  • v létě visely po Frýdku zvací plakáty kdy, kdy tady tento temto vypečený típek zval na besedování spojené s koncertem provincionálních šumařů. Vstupné bratru 420 ,-. Takže takoví frajeři se nám derou na Hradčana? Jo hochu jak vybíráš vstupné, tak to budeš i trošku držgrešle, ne? A co migranti? Postavíš se k nim havlovsky nebo zostra? To všechno musíš nejprve definovat. Jinak jsi nečitelný a k smíchu.
  • pořád lepší než kolaborant a proruský přizdisráč Ovar první
  • Vekslák chce být prezidentem,to je opovážlivost.T o by mohlo vézt k zániku tohoto úřadu.
    Horáčku,raději se věnuj té své loterii,na které jsi zbohatnul.
  • tu nonstop? degen *5*
  • souhlas

    vivat Putin
    vivat Zeman





    YEAH !!!
  • v hajzlu, úplně *1*
  • mám stejné informace *3*
  • Každý kdo má alespoň minimálně lidského itelektu má proti té obludné nechutné podlé rusofilně vlastizrádné bes..ii šanci.
  • ... BIJEC je tapír :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit