Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Může za to USA, NASA, OKD, ČKD, CIA, ROH a Kalousek!
    • ...a EU!
  • Zeman vstoupil do zločinecké organizace KSČ a Klaus se o to samé několikrát pokoušel neúspěšně. Byl odmítnut nikoli z hlediska ideologického, nýbrž charakterového. Prý se jedná o pragmatického opurtunistu, jenž by členství v KSČ zneužíval pro svůj vlastní prospěch a kariéru. Ostatně, Zeman činil totéž, ale na rozdíl od Klause se mu podařilo projít. Toto píše komunista Zeman ve své knize:

    „Dostal jsem nabídku, abych vstoupil do komunistické strany. Zeptal jsem se svého vnitřního hlasu sebeúcty a dostal jsem odpověď, že námitky nejsou...Na vysoké škole jsem už byl, práci jsem měl zajištěnou...Proto tento vstup nezahrnuji do kategorie svých politických omylů.“

    Tito dva „křišťálový“ charakterové Zeman a Klaus, začali bojovat proti komunismu až po „sametovém převratu“, který pro ně učinil disident Václav Havel. Samozřejmě, že se oba s touto osobností nikdy neidentifikovali a raději se Havlovi vyhýbali, aby je nezastiňoval svou morální velikostí.

    Zdroj: http://berwidbuquoy.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=486545
  • Koukám, Zíglerova multinicková filharmonie jede na plný pecky. *15*
    • Zdravstvuj Ivan. Vperjod!
      • Slabý, co tam máš dál filharmoniku. *15*
  • Kandidát na prezidenta (bývalý člen KSČ) Miloš Zeman v prvním televizním duelu tvrdil, že byl u StB veden jako nepřátelská osoba a že potom odjel do Anglie, což je nestandartní postup. Registr svazků však ukazuje, že nemluvil pravdu, že byl na něj zaveden svazek (PO), tedy prověřovaná osoba, který byl následně změněn na svazek signální (S). Krátce po 17.listopadu 1989 bylo zřejmě rozkazem gen Aloize Lorence rozhodnuto o skartaci dokumentace, což může mimo jiné znamenat, že Miloš Zeman byl využíván i jako informátor StB či vlivová osoba.

    Také se domnívám, že by měly ve sdělovacích prostředcích zaznít informace, že za premiérování Miloše Zemana byla BIS úkolována aktivitami, které měly zločinný charakter viz např. kauza Markéty Regecové, skupování knih o Janu Kavanovi a další, včetně vyrábění podvržených důkazů o kolaboraci šlechtických rodů s nacisty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit