Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty co s tím souhlasí bych podrobil stejnému výslechu, jaké dělala CIA. pak bych se jich zeptal znovu. Oni asi amíci jsou opravdu všichni hajzlové, když souhlasí s násilím. *15*
    • Je to nafouklé, Jde nanejvýš o desítky případů, kdy byly teroristické zrůdy propagující a praktikující zvěrstva vůči jiným, podrobeny podobným sofistikovaným metodám, aby prozradily informace. A navíc příslušné složky USA to zveřejnily a přiznaly se k tomu. Co je to proti těm desítkám, stovkám tisíc a možná i milionům lidí, kteří se "provinili" pouze jiným názorem nebo tím, že se nenechtěli nechat zotročit, které komunistický režim v Rusku a jinde podrobil zvěrstvům mnohem horším. Často šlo pouze o ukájení sadistických choutek ožralých primitivů.
      • kvůli několika desítkám ,měli tajné věznice po celém světě? a t¨na Kubě? aha *6*
      • Hezky to zlehčuješ...co to je těch "pár případů"....proti...kurwa, kolik je "málo" a kolik je už "dost"?! Začínáš mne utvrzovat o tom, že nejsi normální. To, že jsi hajzl, to už vím dávno. *12* *16* *12*
  • Ani milion Hitlerů nedokáže napáchat tolik zvěrstev jako naše USA!

    na Američana platí jedině atomový klacek který ho zažene zpět do divočiny. Pak se zas
    budou vraždit a okrádat v pralese a světu dají pokoj.
    A co na to fašisté z TOP 09? Každý kdo byl na Majdanu a podporoval sdvržení řádně
    zvoleného prezidenta je terorista. Takže Kníže Karel von Vlastizrádce se hledá
    živý nebo mrtvý. Odměna 5000 dolarů!

    Každý kdo podporuje mučení by měl být sám mučen - pomalu a brutálně.
    Pak je třeba se jich - zkravavených zmrazačených - zeptat zda jsou pro i nadále. *15* *15*
  • Nejlíp na svjetě umí souhlasit náš všemi milovaný Vůdce nadsoudruch Putn!
    • Tento opakovaný výlev připomíná poslední křeč. Prolhaný emerický systém se již absolutně hroutí. Dominový efekt přicestuje počátkem příštího roku a ulice Vám podobné blitky vyžene z hlavy.
      • Tento bolševický blábol mi připomíná "moudrá slova" sifilitika a masového vraha Gottwalda.
        • ale vystilhl to, co, ten náš první dělnický prezident, trefil se *15* *15* *15*
        • Odvážné tvrzení.
  • Těch 47 procent válečných štváčů je třeba přivést na mučidla a týden je po
    Americku trýznit! Pak změní názor.
    Když jde o život druhých tak jsou hrdinové - až pude o jejich budou škemrat.

    Jinak pravičáci odsuzují teror IS a obhajují USA: Trochu divné.
    IS vězně obléká do oranžového munduru a pak je mučí. U koho se ta parta
    vrahů mohla jen inspirovat? U USA - správně.
  • Každý umí něco Američané a Němci dělat, mohamedáni podřezávat a vy čeští prdelatí brouk pytlíci jste zase známí popletové a zmatkaři. Hezké vánoce a ať se vám hezky sedí na sudu se sovětským raketovým korditem, ale šňůra vám už hoří. *5* *5* *5*
    • já bych skoro řekla, že Němci zblbnout a sadisticky zabíjet všude, ¨krást po celém světě a škody, které způsobím nikdy zásadně nehradit.
      Američané pak totéž a ještě si přitom nalhávat, že vlastně to dělají pro dobro těch zabíjených

      Češi pak, sice taky někdy zblbnou, ale jejich zdravý rozum a smysl pro humor nakonec otevře stavidla , bohužel jen doma mezi svými
      í *15* *15* *15*
    • Ale stát zjevně řídit nedokáží. Mají astronomický dluh a škemrají o půjčky v Rudé
      Číně. V USA nikdy komunista nevládl - podle Tečky by to tedy měla být tržní rajská zahrada.
      A zatím je to chudá rozvojová země kde občané stojí fronty na polévku a kde
      zdravotní pojištění je považováno za luxus milionum lidí nedostupný.
  • A ještě jeden dokument pro ty uražené. Dokonce to vysílala ČT 2 dokument pod názvem :"Válkou se to vyřeší". Ukazuje na USA, jako na největšího agresora všech dob.
  • Prezidenti Obama a Putin vedou akademickou debatu o tom, jak jsou k nim jejich národy loajální. Dohodnou se, že provedou test. Obama povídá svému tajemníku - pane tajemníku, vyskočil byste pro mne z okna tohoto mrakodrapu prosím? Tajemník se ošije a povídá - pochopte pane prezidente, mám ženu, děti - to nejde... Pak se dostane ke slovu Putin. Zařve jenom "Boris! Okno!" a Boris už se řítí k oknu připraven k výskoku. Obama ho zarazí a povídá - Né, klid Borisi, to byl jenom takovej testík, ale řekni mi - ty by si fakt hópnul? A Boris na to: Pochopte pane prezidente - mám ženu, děti...
    • ale v realitě to vypadá přesně naopak, proč to? *15* *15* *15*
  • Tak chce sakra někdo ty ruské ruble? Velmi výhodné! 100 rublů/ 1$. Pří odběru nad tisíc rublů dokonce sleva!
    • Uvidím jaká měna vydrží déle, jestli ničím nepodložený dolar nebo zlatem krytý rubl....
    • Beru rovných 10 000 000, ale na USD musíš chvíli počkat, než vyjedou z tiskárny a oschnou.. *3*
      • Vždyť se s tím ani zadek nedá vytřít!
  • Pro zde jednovětně píšící: pokud umíte ještě něco na PC, tak si stáhněte dokument : "Endgame - konec hry, zotročení země. Sami to o sobě natočili Američané. Stojí za to si to prohlédnout.
  • A co by jste čekali od národa, který sůj vznik založil na likvidaci domorodého obyvatelstva. Dějiny USA jsou dějinami žravých kobylek. Stačí se podívat kolik zemí už po světě rozvrátili a hospodářsky vysáli. Hodně se po válce naučili od nacistů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit