Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ruský teplouši BTW - nemluv sám ze sebou. Už jsi trapný a nikdo ti to nežere.
    Kradeš jak nick Křenková tak máš i napodobeninu mojí Američanky - Američanku - u s pomlčkou. Teploušování a semjonování tě vždy prozradí.
    Stejně tvůj podvod s hlasováním aneb mínus 7 a plus 7 vždy ve stejné vteřině.

    Ano lidi jsi vyštval ubožáku, Jsi hrobař debaty a tiscali tvůj spoluviník protože ti to toleruje
  • víme sajmon, nulo
  • to sona.krenkova.3, co nepodařilo nikomu z mnoha, tobě jo, vyštvala jsi nebezpečného teplouše Sajmona, děkuji ti za všechny normální lidi na Tiscali.cz
  • Neprudíš ale nudíš nulo.
  • víme sajmon, nonstp
  • Odpočívej v pokoji dříve zajímavá debato na Tiscali.
    Jména tvého vraha známe .- nonstp zde teploušujícího sajmonovacího ruského BTw blba
    kterého tiscali kryje přestože podváděním s hlasováním a napadením všech kdo neprdí za jeho Kreml porušuje všechna pravidla tiscali.
    Krade nicky - Křenkové, bijci, Nicoles - té ukradl i obrázek z facebooku, veselému zvířeti.

    Dříve tu byly desítky lidí, nyní se dají spočítat na prstech jedné ruky - 90 procent nicků a hlasů patří totiž BTWmu. Mění jména ale ne slovník hlupák.
  • Prý "anerb", on je teplouš TA Sajmon opravdu otrávený teploniem.
  • Ano já Simona mám názory ale problém je v tom že jsou nekremelské a ty zdejší
    troleček blbeček teplouš BTW neumí přijmout ani respektovat. Však je to také starý komouš a ten zná jenom lezení do ruské totalitní prdeele.

    Na slušný ale neruský příspěvek reaguje - teploušováním, tím že zkomolí moje jméno Simona,
    podvodem s hlasováním anerb mínus plus 7 až 20 bodů vždy ve stejné vteřině .

    Jsi hrobař dříve zajímavé debaty na tiscali a administrátor je spoluhrobník. Za to co tu předvádíš ty prase už by jsi měl doživotně bloknut.
  • TA teplej Semjon Gayínek má názor!!!
    Kde???
    V tý svý teplý vyšoustaný palici???
    Sotva!!!





    CHICHICHÍ !!!
  • Kreml tvrdí, že prý se nevměšuje do vnitřních záležitostí jiných zemí, ale skutky ho usvědčují z opaku. V roce 2007 například vyprovokoval násilí v estonském hlavním městě, když tamní úřady přemístily sochu rudoarmějce.

    Své o chování současného ruského režimu ví také Lotyšsko. To v několika případech postavilo před soud komunistické zločince, kteří za II. světové války v rámci údajného boje proti nacismu vraždili civilní lotyšské obyvatelstvo. Můj názor je jasný, válečný zločin, ať se ho dopustili nacisté nebo komunisté musí být potrestán. V těchto případech lotyšské soudy postupovaly správně. Ovšem Rusku nedal nikdo právo, aby zasahovalo do nezávislosti justice v sousední zemi. To hrubé a neomalené vměšování do vnitřních záležitostí jiných zemí. Představme si, že by USA kritizovaly rozsudek českého soudu. To by bylo řevu.

    V roce 2007 rozhodly estonské úřady o přemístění sochy rudoarmějce z centra metropole Tallinnu na vojenský hřbitov. Stalo se tak na základě zákona přijatého tamním demokraticky zvoleným parlamentem o odstranění památníků, které urážejí city obyvatelstva. A jelikož je Rudá armáda vnímána v Pobaltí jako symbol sovětské okupace z roku 1940, jednalo se o pochopitelný krok. Navíc nešlo odstranění pomníku, ale pouze o jeho přemístění, což se dalo od Estonců ocenit jako vstřícný krok.

    Bohužel radikálové z tamní ruské menšiny pod taktovkou Moskvy vyprovokovali v tallinnských ulicích násilnosti, při kterých byli zranění, a lůza ničila soukromý majetek. Estonsko se také stalo terčem masových kybernetických útoků a ruská policie v rozporu s mezinárodním právem nedokázala ochránit estonské velvyslanectví v Moskvě. My to známe z vlastní zkušenosti, když hitlerovské Německo na podzim roku 1938 vyvolalo násilnosti a teror německé menšiny v Sudetech. A putinovské Rusko kopíruje v Pobaltí nacistické vzory, když popouzí své tamní krajany k útokům na místní legitimní vlády.
    A pokud se tady někdo hodlá ohánět Majdanem, tak pouliční výtržnosti v Estonsku se odehrály daleko dříve. Rusofilové by si tedy měli nejdříve zamést před vlastním prahem.
  • Ty jsi hlavně TEN ruský teplouš BTW, Křenkové a jiným lidem tu kradeš jména a nicky takže jsi zloděj a navíc i podvodník s bodováním ty plus mínus hromada bodů vždy ve stejné vteřině hlupáku.
  • Ty říkáš holce chlap. Takže jsi nejen teplouš ale i ouchylný blbec rusáku hnusáku.

    Problém je pouze v tom že ty fandíš Kremlu a já ne.
    Což ty nesneseš. Pak ovšem nelez na svobodnou debatu pako. Na ní totiž budou vždy zaznívat i názory které se ti nelíbí rusofile a na které ty nejsi schopen slušně zareagovat.
  • Já jsem TA, řekl teplouš a dělal mámu!
  • Chlap a říká si Simona to je perverzní.
  • Já jsem holka a Simona je holčičí jméno.
    A to nezměníš tím že si za vteřinu naklepneš plus 5 bodů ruský teplouši a ubožáku *5*
  • Od kdy se chlap může jmenovat Simona? Od té doby co zteplal?
  • To že tu měsíce komolíš moje jméno Simona a podvádíš tu s bodováním už také lidi
    otravuje ruský teplouši.
    Opakovaný vtip už totiž není vtipem ale nudou hlupáku *5*
  • asi tak zajímají tvoje bláboly Simone?
  • Ruský teplouš Semjon BTW, nonstop zde smrdící ruský agent a podvodník s hlasováním opět krade nick Křenkové.
    Sundej si tu sukni ty ruský buuzerante. Nebo ti zase namrznou gule *1* *1* *1* *1*
  • Je tu snad někdo normální kdo by tady četl od teplýho Gayínka, byť sebemenší argument?
    Plácá tady jen cizí pindání a svoje plakánky z bezmocnýho vzteku za to, že je mrzákem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit