Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tu v tej pivnici, nepozvoli še kurici,
    kto še prichyci,
    temu še tá cigaretla hen tým horiacim koncom
    vopchá do rici.
  • Jako celoživotní nekuřák mimořádně souhlasím s Bendou,
    Vadí mi kuřáci na autobusové zastávce,kuřácí kteří jdou pár kroků přede mnou,
    tam musím. Ale do hospody ne a navíc si mohu vybrat a jít do té nekuřácké,
    Hlavně ať ta banda nehulí před hospodama.
    • Drahomíro, tak si ty lidi ze zastávek a vchodů u hospod pozvi k sobě domů a zase bude na světě o trošku více uklizeno.
      • Špatně, špatně, domů musím, tam by mi vadili.
        Takže ať pěkně kouří tam kde je to dovoleno, čili v hospodě té kuřácké,
        já půjdu do té nekuřácké.
        Mám na vybranou, stejně jako oni. To je demokracie.
    • Je to trochu ujeté. Jak si mohu vybrat nekuřáckou restauraci když u nás žádná není. Je to stejné jako když kuřák dnes hledá restauraci kuřáckou. Jen s tím rozdílem, že já, nekuřák, nikoho neobtěžuji a neomezuji svým smradem.
      • Jaksi nepochopitelné *5*
      • Pokud máte auto nebo motorku, tak samozřejmě ostatní obtěžujete smradem z výfukových plynů. Rozdíl je v tom, že nekuřák do kuřácké hospody jít nemusel, kdežto lidé po ulici jít musí a nenadělají s tím nic, že musí dýchat zplodiny z vašeho auta.
  • Všichni co tu horujete za kouření a další fet.Můžete si dobrovolně připlatit na zdravotnictví a pak se třeba z toho pos.....e Jinak mlčte!!!! Nemíním vám platit léky když si stav udušení přivodítě vlastní blbostí. Na jednu stranu děláme sbírky na operace dětí a pak podporujeme fěťáky.I takové jednoduché zvíře , když vidí kouř tak útíká, jen blbec to inhaluje aby byl sjetý!! *3*
    • No právě proto. Kdyby ten blbec nebyl sjetý, tak by to neinhaloval. *15*
    • Milý pane. Já jsem kuřák, ale nemocen jsem nebyl víc jak patnáct let. Přesto mě stát ze mzdy strhává nemocenské pojištění a zákon rozhodl, že musím solidárně přispívat na ty, kteří jsou nemocni nebo mají úraz třeba každého půl roku.
      A rozhodně nejde jen o kuřáky, jde i o pijany alkoholu, lidi obézní, sportovce.

      Mimochodem co vy? jste abstinent a nesportujete a nejste obézní? Pokud ani, tak váš názor beru, i když s ním nesouhlasím. Ale pokud si dáte pivo, víno nebo kořalku, tak jste jen další z pokrytců, který káže vodu a pije víno. Takže raději mlčte!!!

      A vaše poslední věta opět jen potvrzuje, že žvaníte o tom, o čem nemáte informace. Samozřejmě, že nekouří jen lidé. Vy sjetý alkoholiku. Viz:
      https://www.playtvak.cz/levicova-opice-kouri-denne-krabicku-dbd-/velke-noviny.aspx?c=A161027_155413_velke-noviny_dlou
      • Tak jako že vyjde slunce je jisté že se v poslední fázi života budete dusit a brát drahé léky.Váš budget na tu určitě nestačí. Vidím to dnes a denně na plicním oddělení . Umělá ventilace, neschopen po sobě udělat cokoli, každá změna počasí vyvolá zhoršení v podstatě žijící troska jeden jak druhý, To že nyní nemarodíte je jen klišé ktEré se brzy změní. A pak to veme rychlý konec. Zastírat to konzumací čehokoli jiného ja srandovní, až k pláči.Prostě postoj FEŤÁKA. *3*
  • Ministr a všichni experti tvrdí, že kouření zkracuje život o 15 let. Měl jsem kamaráda a už nemam. Chudák kouřil 40 denně a již zemřel. Dožil se pouze 87 let ve zdraví. Nevím kolik je 87 + 15 = asi to bude dost, ale ministr když jsem mu napsal, že bych se nechtěl dožít takového věku jako roztřesený pod sebe se podělávací stařec. tak mi ani neodpověděl. Řekl bych, že ani ministr zdravotnictví se nedožije takového požehnaného věku, u mne je ministr a všichni experti chudáci. Každý ať si dělá co chce jak chce a nikomu nic nezakazovat.
    Rád bych věděl kolika nekuřákům se podaří dožít min. 100 let. když s tím mají takový problém.
    • Nechápu, že můžeš něco takového pitomého napsat a ještě na to být hrdý.
    • Tak to jsem rád , že jsi mi v tom udělal pořádek. Na základě jednoho případu kuřáka s dobrou gen . průpravou prohlásíme veškerý fet za zdravotně nezávadný a věškerý rozpočet dáme na léčení feťáků a alkoholiků. S tím se narodil nebo tě nakazil nějaký cigán??? *8*
    • No jak kdo. Někdo kouří a dožije se vysokého věku a někdo naopak nekouří a zemře mladý.
      Ať si kuřáci kouří, ale ať mě nenutí dýchat ty jejich jedovaté dýmy. Když mám na výběr, tak tam kde se kouří nejdu. To že se chovají jak prasata a pohazují kole sebe nedopalky a plivou po zemi, to je věc jiná.
  • Cha, chá, nenechte se vysmát! To u nás v práci to jsou jiní borci. Svačinový koutek je vyhrazen pro kuřáky! Vedoucí a mistři s tím nic neudělají, jelikož kuřáci vám nepůjdou na přesčas! Dobrý ne? Poukážete na to--> jste nejhorší a něco už se najde, třeba organizační změna a letíte! Tak si to bývalí členové Lidových milic vyřizují. Naštěstí už jim odzvání!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit