Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drzý vyjednávač ničeho se neštítící. Pokud si sprostě loni řekl o výpalné a ono to formálně zafungovalo nastává nám nová doba. Máme tady přijmout 80 nových vtěrek z Afriky?80 předstíračů kteří se tady budou snažit vetnout a parazitovat.Ale to budou muset být extremně slušní kluci i holky i malí smradi. Protože tady je nikdo hýčkat nebude.A POKUD SE ZPRONEVĚŘÍ jejda to bude dusno.To se budou divit co všechno se dá u nás zařídit! Tady nejsme naladěni se skloněnou hlavou posluhovat cizímu hadrákovi.
  • Něco nového o Turecku by se nenašlo?
  • Už teď se páni stydí že nepovedenému puči tleskaly. *7*
  • NATO přeci neexistuje. Bylo dle dohody rozpuštěno po rozpuštění VARŠAVSKÉ SMLOUVY! Nebo je nato nespolehlivý lhář a nedodrželo dohodu! B je pravda: NATO je lhář a za lháře bojovat nebudu. Bojuji pouze za čestné lidi a ne za grázli. Apropó, pokud chtějí bojovat, můžou jít.
    • tak to je
  • Makej Ziegler! Nikdo ti nedal přestávku, amrdolská onuce!

    *15*
  • Mne by zajímalo, jak se jméno Erdogan čte. Mnozí zprávaři čtou "Erduan". Tak vám nevím, turečtinou nevládnu. Mám však zkušenost z hokeje, kdy duchem mdlí komentátoři měli srandu ze jména GIONTA. Samozřejmě ty puberťáky nenapadlo nic lepšího než ho nazvat DŽOINTA.
    A tak si tady žijeme! Jak říkal pan Werich- To je blbý, to se bude líbit!
  • Blbec V.I.L. není soupeř. Jako vždy ocházím jako vítěz. Jako vždy tu zůstaneš sám jako kůl v plotě. chcípáku.
    • Projevil ses dokonale dobytku Zieglere. Škoda námahy úhozů kláves v reakci na tvou debilitu. *15*
    • Dej pozor až budeš odcházet, ať ti ten tvůj sejratej, syfilidní pinďour neupadne do trenek, ty bezpohlavní vítězi...hi..hi..hi..píp
  • V.I.L. se tradičně stal deebilem dne.
    • Cenu debila Tiscali jsi s přehledem obhájil Zieglere. *15*
    • Ty matkomrde, kolik máš tříd. Mrdáš kozi ve chlívu a budeš tady mě, slušnému diskutéru něco vyčítat, vemeno..hi..hi..píp
      • tvůj slovník primitiva jasně dokládá že mezi slušné diskutéry nepatříš, vandráku.
        Tvoje matka musela bejt ta největší kráááva pod sluncem když porodila wola jako jsi ty
        • Aspoň jí nemrdám jako ty dobytku, že ti není hanba.
          • Na mrdačku se nikdy nezmůžeš. Na to jseš moc chudej, plesnivej dědku.
            • Nudné romány nečtu, balíku.
              kdyby jsi byl co tvrdíš tak nekadíš celej den na tiscali. Jsi k ničemu.
            • Já jsem velmi bohatý a krásný. Jsem džigolo a též velmi mlád. Mám klacek 25 cm a když ho vytáhnu, tak všechny děvy padají do mdlob. A ty jsi jenom teplej matkomrd a honipéro, syfilidník s uhnívajícím pinďourem, kamarád teplouše Simona nebo jeho siamské dvojče? Moc bych za to nedal..hi..hi..hi..píp
  • to bych nebyl ruský čapisrál abych vám tu debatu nezasemjonoval a nezasssral. jupí *14*
  • Erdogan je stejnej prašivej fašista jako Putin. *12*
    • Ty teplej Simone, ještě včera si mu kouřil pinďoura a teď na něho nadáváš. Že se nestydíš ty dobytku.
      • cha cha. jsi tradičně mimo mísu, vandráku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit